• nekomunikuje se zákazníky, nesnaží se vyřešit problém.

Zboží nedodali, nevrátili peníze a nekomunikují! v žádném případě bych tento obchod nedoporučila!!! Zatím nejhorší zkušenost s e-shopem.

• špatná komunikace, nespolehlivost, nesolidnost

Zboží jsem objednávala 8.9., dodáno bylo až o 3 týdny později, a 3 položky chyběly. I přes telefonické přislíbení vrácení peněz jsem do dneška (15.12.) peníze neobdržela. Opakovaně jsem odesílala emaily a volala na kontaktní telefonní číslo uvedené na WWW stránkách, ale bez odezvy.

Zboží jsem objednal (a v dobré víře zaplatil předem) před několika měsíci. Zboží nedorazilo. Obchod veškerou komunikaci ignoruje.

Vyhnout se tomuto obchodu širokým obloukem

• plní mé požadavky
    • žadné jsem nenašel

vřele jim ho doporučím

• Nebyla mi dodána kompletní objednávka - skladem neměli 2 čaje.

• opravdu kvalitní zboží
    • nevím

obchod má svou filozofii prodeje a ta se mi líbí, dobré ceny i přístup.

• -odesílání balíčku pouze 1x do týdne a to v pondělí, takže čekáte více jak týden

• Na objednávku jsem čekal 14 dní. Místo objednaného zboží dorazilo zboží jiné (levnější) a ještě poškozené - telefon nikdo nebere a na emaily nereaguje. NENAKUPUJTE ZDE.

NENAKUPUJTE ZDE - budete litovat.

• Atraktivni ceny, nad 1 000 Kc doprava zdarma
    • Zadne

Doporucuji!

zboží jsem objednala 21.3. a hned zaplatila převodem.
    zboží stále nemám (19.4.) a obchod nekomunikuje, nereague na emaily...
    Nedoporučuji!

Nekomunikuje, objednávku jsem rušila - bez reakce. Peníze se na účet nevrátily. Bohužel NEMOHU DOPORUČIT

• Píšu to velmi nerada, negativní hodnocení všichni neradi. Jedna položka v balíku byla úplně rozbitá, ale ani po půl týdnu, kdy jsem do obchodu psala, se mi nikdo neozval (telefon nedostupný). Do doby odeslání balíku byla komunikace dobrá. Takže pro mě poučení, že nemám objednávat potraviny ve skle a o obchodu sfoods nevím, co si mám myslet....

• přehledné stránky, velký výběr zboží, dobré ceny, líbí se mi, že expedují 1x za týden a šetří tak přírodu.
    • nevím

Obchod doporučuji všema deseti, mám ho navíc v blízkosti bydliště a kdykoliv tak můžu dostat zdravé a dobré věci, které tu v obchodě nemají nebo jsou dražší.

• po zaplacení předem ani po měsíci čekání zboží nedorazilo. Uvedené telefonní číslo je stále nedostupné, zkoušel jsem volat asi 24x a pořád nic.

Pozor u tohohle obchodu na platby předem. !!!
    Uvedené telefonní číslo nefunguje. Mám podezření na podvod. Počkám do konce týdne a pak to jdu řešit s ČOI.

• dobré ceny,to co jsem potřebovala koupit zde v obchodě,jsem sehnala.Spokojenost

doporučuji ostatním nakupujícím

• BIO kvalita potravin, potraviny bez GMO, solidní ceny, nízká cenu dopravy, široký sortiment Bio potravin,bezlepkových potravin kosmetiky a bio drogerie.
    • -

• Objednané zboží jsme ihned zaplatila prevodem u stejne banky jako eshop, ale i po 11ti dnech stále nic nedorazilo... ani mail, ani sms, kde zbozi je, nebo kdy by melo dorazit.... zatím zklamání...

• Nejlevnější produkty

Poprvé jsem nakoupila v tomto obchodě. Nejlevnější produkty a doprava.

• Všechny výhody internetového nakupování.
    • Velice příznivá cena.
    • Perfektní přehlednost webových stránek.
    • Dokonalá komunikace.

Pro velice příznivou cenu,
    perfektní přehlednost webových stránek a velmi příjemnou komunikaci obchůdek ráda doporučuji všem ostatním kupujícím.
    Také velmi kladně hodnotím nízké náklady na dopravu a precizní zabalení balíčku.

• - velký výběr produktů převážně v bio kvalitě
    • - skvělá komunikace
    • - levná doprava