Tento obchod uvedl podezřele nízké ceny za produkty. Následně objednávku potvrdil s výzvou pro platbu a miniaturním písmem v poslední větě stálo: platbu předem provádějte až po potvrzení objednávky. Myslím, že mnoho lidí může toto přehlédnout a odeslat peníze. Následně přijde storno objednávky bez udání důvodu. V obchodních podmínkách se dočtete vše potřebné.

Reakce obchodu Sexyshop-online

na stránkách je čtyřikrát uvedená informace aby zákazník neplatil před potvrzením. Toto je viditelné i před odesláním objednávky přímo v textu. To, že zákazník využil technického výpadku, kdy se ceny zadané v eurech vinou externího administrátora ukázali v korunách a objednal si 30 výrobků po desetikorunách a diví se, že mu je odmítáme poslat a ještě nám dá negativní recenzi je opravdu úsměvné. Zvlášt když byl na stránkách několika centimetrový nápis, že stránky mají výpadek.

• široký výběr
    • zajímavé ceny
    • obchod bohužel nevede většinu zboží skladem a ne veškeré vystavené zboží je proto skutečně dodatelné; reálná dostupnost se v takovém případě ověřuje až po objednání; s čímž lze ale předem počítat

Co se týká ověřování reálné dostupnosti až po objednání, zdá se mi, že toto je pro tento typ a/nebo velikost e-shopu celkem běžná praxe. Evidentně je přehnané očekávat automatizované sledování stavů u dodavatelů, jaké je běžné u větších e-shopů z jiných oborů (např. IT). Také vedení skladových zásob stojí peníze a jejich absence může na druhé straně umožňovat např. nižší ceny nebo širší výběr. Obchod se tímto navíc ani nijak netají. Naopak, zákazník je např. upozorněn, že s platbou má počkat až na ověření reálné dostupnosti. Takže výše uvedenou nevýhodu beru spíše jako vlastnost, byť může trochu komplikovat situaci. :-)

• Nevím,proč zboží nabízíte,když je nemáte na skladu!

Reakce obchodu Sexyshop-online

Nakupujete na internetu prvně? Tak jako většina prodejců tak i my uvádíme u zboží dobu naskladnění. To že zákazník nečte, není náš problém.

• Velmi velky vybet, ochota poradit, mila komunikace a bleskove vyrizena reklamace
    • Nevim

Ochota, vyber, dobre ceny, spokojenost, doporucuji

• Přehlednost
    • Široký výběr
    • U některých produktů poněkud dietní informace

Určitě si vyberete

Reakce obchodu Sexyshop-online

Velmi děkuji za vaši reakci a omlouvám se za dietní informace. Bohužel někdy i dodavatel podává jen velmi strohé popisky. Do budoucna to určitě vylepšíme. Děkuji a přeji pěkný den Irena

• -Vstřícná komunikace z provozovatelkou e-shopu
    • -Výborné ceny
    • -Nemá

Doporučuji všem, zaujala mě především skvělá komunikace, a ceny oproti konkurenci.

Přeji hodně úspěchu do budoucna.

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, velmi děkuji za milou recenzi. Nic nepotěší víc než slova chvály. Děkuji, budeme mít krásný den a ten přeji i Vám. Irena

• Ceny, ochotu, velky vyber znacek i materialu
    • Z hodne zbozi se dele vybira

Ok

Mnohokrát děkuji za kladnou recenzi. A přeji krásný den Irena

• Velky vyber zbozi
    • Vsechny jejich emaily porad skacou do spamu i kdyz si je z nej vytahuji

Nakupuji zde jiz druhy rok a vse v poradku. Chvalim nove baleni. Take darky potesili. Dodaci lhuta byla dle popisu. Po zkusenostech jinde zde Volim jen Zasilkovnu a jsem spokojena

Reakce obchodu Sexyshop-online

Velmi děkuji za kladnou recenzi a bohužel ohledně emailů s tím nelze nic dělat dle vyjádření IT. Leda si nás nastavit do vyjímek. Děkuji Vám i za váš čas který jste recenzi věnovala . Přeji krásný víkend Irena

• Nízké ceny u vybraných produktů
    • Nekonečná čekací doba. Balíček jsem ještě ani po dvou týdnech nedostal. Stála výmluva na třetí stranu, že měl/měli dodat zboží ale nedodali, pak asi problémy s dopravou a za posledních pár dní už dokonce žádná odezva ani omluva

S obchodem jsem spíše nespokojen i přez omluvu emailem. Bylo mi dokonce voláno, že se balíček zdrží do pondělí 20.3. kdy bude následně odeslán ale ani 27.3. ještě balíček v rukou nemám. Další obědnávky u nich provádět nehodlám.

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, nejsem si jista zda je tato recenze skurečně pro náš obchod. Nesouhlasi ani udana doba "nekonečného dodání" ani objednàvky. Zboží vám bylo odeslano o DVA dny pozdeji nez bylo uvedeno v obchodnich podminkach o čemž jsme vas informovali 1x předem a vy jste s tim souhlasil. Zboží nebylo skladem a mělo jasně uvedenou dobu naskladnění, bohužel to že si uvedené informace nečtete, nemá vliv na rychlost naskladnění. Také výběr ekonomické přepravy, která je levnější ale trvá déle, ovlinila rychlost dodání.Také by velmi pomohlo pokud by jste zadal správně své kontaktní údaje aby se s Vámi kuryři dokazali zkontaktovat, jinak jsou schopni vrátit balik na depo.Po expedici si o dopravě již každy dopravce informuje sám.

• skvela komunkace, vyber zbozi, nizke ceny

rozhodne doporucuji

• Velmi velký výběr, milou podporu a rychlou komunikaci
    • Nevím, zatím jsem žádné nezjistila

Velká spokojenost, prodejce který se stará o obchod. Rychlá komunikace, pro mě nezvyklá u těchto obchodu

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milou recenzi a váš čas. Přeji pěkný zbytek nedělního dne a těšíme se na další objednávky. Irena

• Velký výběr

Velmi ochotná podpora. Doporučuji

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, velmi děkujeme za vaši recenzi a váš čas, který jste ji věnoval. Moc se těšíme na další objednávky. Přeji pěknou neděli Irena

• široký sortiment
    • nevím

Velká spokojenost

Reakce obchodu Sexyshop-online

Velmi děkujeme za milou recenzi a Váš čas, který jste ji věnovala. Přeji krásný den Irena

• nekomunikuje, za 12 dní nedodal zboží

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, toto hodnocení nás velmi mrzí . Objednávka nebyla z naší strany potvrzena. Zboží není dostupné a ani nebylo zadáno jako skladem. V obchodních podmínkách jsou jasně popsané podmínky. Platí pro všechny e-shopy stejně. Otvírací dobu máme rovněž uvedenou na webových stránkách. Telefon v pracovní době zvedáme a na emaily odpovídáme do několika hodin, někdy i minut. Samozřejmě se Vám omlouváme, že jsme vaši objednávku nemohli vyřídit. Bohužel většina dodavatelů nehlásí které zboží stahuje z prodeje, či zda je doprodali. Z tohoto důvodu se objednávky potvrzují. Ještě jednou se omlouváme a příště doufáme snad bez komunikačních zádrhelů.Přeji pěkný den Irena

• diskrétnost,spolehlivost

Reakce obchodu Sexyshop-online

Děkujeme za váš čas, který jste věnoval (a) kladné recenzi . Velmi si toho vážíme. Děkujeme a přejeme pěkný den Irena

• široký sortiment
    • nízké ceny
    • diskétní balení zásilky
    • Zboží odesláno do 3 dnů, což by chtělo zlepšit
    • Chtělo by u produktů aktualizovat informace

Ikdyž má obchod jisté výhody i nevýhody (jako každý jiný), tak bych jej doporučil

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Zboží mělo dostupnost 3 dny proto odesláno za 3 dny. Děkujeme , snažíme se stále na sobě pracovat a zlepšovat se. Příště snad budete spokojen na 5 hvězdiček. Pěkný den Irena

• hlavne moznost domluveni terminu doruceni baliku. komunikace je super a bez jakych koliv problemu
    • spatny rozdeleni stranek pro mobilni tel neukazuje stranky plynule a preskakuji produkty rychle chaotycky prez sebe

mohu jen doporucit vsem

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den pane Chvojko, velice děkujeme za vaši milou recenzi. Nedostatky v mobilní aplikaci jsem předala našemu technikovi. Věřím, že ji brzo odstraní a budeme již fungovat na jedničku. Ještě jednou děkujeme a přeji nádherný večer Irena

• kvalitni zboží, siroky vyber
    • zadne

vse v poradku, doporucuji

Velice děkujeme pane Igore za vaši recenzi. Přeji hezký večer Irena

• Komunikace prodejců
    • Na stránkách naleznete zboží které není skladem

Nakonec všechno ok

Reakce obchodu Sexyshop-online

Dobrý den, velice děkujeme za vaši reakci. Vzhledem k aktualizaci srovnávačů cca 1x denně se někdy mohou vyskytnout neaktuální informace, bohužel. Vždy ale klientovi nabízíme další alternativy dostupných produktů a z těch si 99,9% klientů vybere a je spokojeno. Věřím, že i vy budete s produkty spokojen a v budoucnu se na nás znova obrátíte. Budeme se těšit na vaše další objednávky. Přeji krásný den Irena