• Podvodníci Zboží co píšou že je skladem vůbec nemaj nebo vám zavolaj že je dražší.

Objednávka byla stornována obchodem.Nechápu proč,když zboží (pneu) bylo skladem.

Nabízené pneumatiky nedorazili.Jen někdo zavolal, že nejsou a teď mi přišlo na email jak jsem spokojen se zásilkou.

• Neseriozni firma.

• Nenasel jsem

Perfektni obchod :) ,doporucuji

• Nevím
    • Nabízí zboží které nemá

Málo aktualizují svoje stránky podobně jako většina prodejců pneumatik

Reakce obchodu Sexy pneu - sexy ceny

Pane Milane, své stránky aktualizujeme správně, a to každých 10 minut. Zboží bylo ve výprodeji za super cenu a proto jste ji zřejmě zakoupil. Skladem byla pneumatika 1ks, tzn. že když jste v objednávce zvolil 4ks, nemohli jsme splnit Vaše zbožné přání, kort když se pneumatika již nevyrábí a není v ČR k sehnání. Možná, kdyby jste naklikal v objednávce kusů 18, třeba by jste byl ještě více zklamaný...

• Jsou to kvalitní značkové pneu
    • myslím že žádné

Muj názor koupil jsem si pneu v roce 2016 dorazily mi pneu vyrobené 2014 měl jsem zato že kupuji 2016 tak budu doufat že to nebude ničemu vadit

• cen pneumatik
    • nevím

vše OK.Dík.

• umoznuje nakup neexistujiciho zbozi (prodavali 1 gumu)

skoro abych se ja omlouval obchodu, ze nema zbozi, ktere jsem si zakoupil a nebylo k dispozici. jejich system umoznuje nakup neexistujiciho poctu gum.

Reakce obchodu Sexy pneu - sexy ceny

Vy by jste neprodával zboží, které by jste měl na skladě? To snad ani není možné, že si dovolujete sem psát tak zápornou recenzi na náš obchod. Mějte pohodový zbytek roku...
    team SEXY PNEU

• Velmi dobré ceny za pneu.

Doporučuji všem.

Nenakupovat

Reakce obchodu Sexy pneu - sexy ceny

Každý zákazník má možnost vidět u produktů: SKLADEM - ANO/NE. Vybral jste zboží, které skladem nebylo a z důvodu staršího typu pneumatiky, která se už nevyrábí, jsme nemohli pneumatiku v ČR sehnat, nabídli jsme Vám alternativu, kterou jste neakceptoval. Team sexypneu ;-)