• Zboží mi nedorazilo, nikdo se neobtěžoval sdělit mi důvod. Na moje emaily nikdo nereaguje a tel. je nedostupný. Naštěstí nebylo zboží placeno předem

Nedoporučuji

• Inzeruje velmi dobré ceny.
    • Nekomunikuje se zákazníkem. Neodpovídá na e-maily ani na telefony. Telefonováno několikrát denně!!!

Vůbec v tomto obchodě nenakupovat!!! Není snad určen vůbec pro zákazníky. Nemají vůbec vztah k obchodu. Domluvil jsem se telefonicky po 14 dnech od objednání, kdy mi zboží nepřišlo s mladou paní, že mi to následující den pošle. Dodnes bych čekal. Telefony neberou, na e-maily neodpovídají.

• komunikace, delka dodani

• Výhodná cena
    • Nevím

Bezproblémový nákup, doporučuji.

• cena, šíře sortimentu

Dobrý výběr, skvělé ceny, kvalitní zboží, dobrá dodací lhůta a dobrá komunikace, diskrétní

• snad jen nízké ceny.( neplátci dph)
    • absolutně nedoporučuji.
    • proč? objednáno bylo zboží které udajně bylo skladem (v sobotu) a byla potvrzena objednávka, ve středu mě informovali, že zboží není skladem a mají jen v bílé barvě .Po zkouknutí oficialního webu výrobce jsem ale zjistila, že požadované zboží se v bílé barvě vůbec nevyrábí, na což jsem upozornila a ejhle, opravdu by mi bylo zasláno jiné zboží než jsem si objednávala takže jsem objednávku ve čtvrtek (naštěstí bezplatně) stornovala.
    • PS: komunikace emailem s eshopem nulové (odepisování po dlouhých časových intervalech.)

eshop nedoporučuji.

• dlouhá doba dodání, i když v popisu je 2dny na zboží,které není skladem.

Všechno o.k., jen dodací lhůta byla u mě příliš dlouhá.

• Nejlepší cena
    • Podle mne žádné

Tento obchod bych všem vřele doporučil

• Zboží nedorazilo, žádná komunikace.

Původní kladné recenze bych zpochybnil. Obchod nekomunikoval, neodpovídal na dotaz, objednávka nebyla odeslaná ač zboží měli mít dostupné. Objednávku pravděodobně zruším

Reakce obchodu SexyHrani

komunikujeme ze zákazníkem pravidelně a rozesílali jsme e-meili o změně dodavatele.Mrzí nás vaše reakce,teď už vše funguje jak má

• Nulová komunikace, zbozi nedorazilo a na email s dotazem nikdo nereaguje

Nefungujici eshop

Reakce obchodu SexyHrani

volali jsme Vám několikrát a Vy jste bohužel telefon nezvedl a ani nezavolal zpět na zmeškané volání.

sexyhrani.cz

• Slušné ceny a široký sortiment zboží.
    • Nevím

Suprová komunikace s obchodem,dobré ceny a slšný sortiment.Doporučuji

• diskretnost

• Ne

• dorazilo to diskrétně

• rychlost dodání zboží
    • přesněji popisovat výrobek,protože u této nafukovací pany nedrží vyndavací pochvan

• Vstřícnost

Spokojená velmi.