• Rychlé doručení
    • Zboží je naprostý nepoužitelný šmejd!!! Okamžitě po obdržení a letmém vyzkoušení, okamžitě vracím a jsem teda zvědavá, jak proběhne návrat platby zpět na můj účet, když byla platba samozřejmě vyžadována předem. Úsporné věšáčky, které se zdají být pro garsonku velmi vhodné, naprosto neudrží nic, už vůbec ne věšáky s oblečením. Výhřevný pás, sešitý v kuse bez možnosti polohování velikosti, který jsem objednala pro jistotu o 2 čísla větší, přesto mi připadal o 5 velikostí menší. Prostě čínské šmejdy. Nikdy už tu nakupovat nebudu. NEDOPORUČUJI !!!
    • Nekvalitní zboží

• - musi reagovat na tento obchod velmi negativne
    • - 3x jsem psal do obchodu zadna odezva
    • - objednane a zaplacene zbozi 3 tydny a nic neprislo
    • - tento obchod by se mel zrusit

- stim jsem se jeste nesetkal

Byla jsem spokojená s objednávkou i doručením.

plagiát z Číny !!! nefunkční !!! nekupovat !!!!!

• rychlost supr ceny

ok supr

• Příznivé ceny, doprava zdarma

• slušné ceny
    • nedoržení dodací doby
    • naprosto nedostatečná komunikace se zákazníkem

• Velmi rychlé vyřízení a zaslání zakázky. Dobrá komunikace.
    • Zboží nebylo dle objednávky doručeno na "doručovací adresu", ale na adresu fakturační. :(

Solidní firma, ale má své administrativní mouchy :). V každém případě doporučuji.

• Vše dorazilo v pořádku a rychlé dodání, se vším jsem byla spokojená

• Nabízí zboží a pak vám pošlou zboží v horší kvalitě.

Nejsem spopkojená

• Nedoporučuji obchod- objednala jsem masku na spaní- neodpovídá popisu v nabídce- tvarovaná, hypo-alergická, z hedvábí atd- došlá maska je z Číny z obyčejného materiálu, který škrabe, světlo prosvítá.

Nedoporučuji obchod!.

Reakce obchodu Senza Zboží.cz

dobrý den , tak to nám je líto , těchto masek jsme prodali mnoho kusů a nikdo si nestěžoval , prosil bych paní aby si pořádně přečetla popis zboží , kde je psáno že je z hedvábí ? Maska je z bambusové látky !!! maska v žádném případě neprosvitá ! Maska je vyrobená v Číne. Všechno se vyrábí v Číně .Paní vrátíme peníze zpět bez problémů

• Zboží posílané z ciziny nemá český návod.

Klasický internetový nákup s platbou předem.
    Pokud se zákazník této platby nebojí, není žádný problém. Nákup byl v pořádku, doručení v deklarovaném termínu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• poštovné zdarma
    • dobrá cena
    • velké množství zboží

Mohu jen doporučit

• časovou flexibilitu

Výborná komunikace, zboží bylo dodáno do 48 hod.

• Osobní komunikace, individuální přístup.

Velmi doporučuji.

• - nabízený sortiment
    • - výhodné ceny
    • - neplatí se poštovné

S nákupem jsem byl naprosto spokojen, zboží přišlo dokonce dříve než bylo avizováno při objednávce (přišlo poštou přímo z asie). Obchod mohu doporučit.

• nekomunikativnost
    • dodací lhůta - přesahující 30 dnů
    • neinformovanost zákazníka o jeho objednávce
    • zprostředkování obchodu z Asie

Zboží jsem koupil 9.11. Došel mi e-mail s potvrzením o zaplacení a informace o tom, že zásilka je odeslána z Asie.:

"Věříme, že Vám dodací doba od vyexpedování, jež trvá 10 až 25 dní, připadá dlouhá. Leckdy se snažíme telepaticky zboží dotlačit přímo k Vám co nejrychleji. Avšak také věříme, že čekání se vyplatí a jste se zbožím spokojeni.Zboží se objednává od výrobce ze zahraničí, tudíž doprava trvá nějaký ten čas. Proto mějte prosím strpení."

Měl jsem proto pochopení a trpělivě čekal... O měsíc později jsem odeslal na kontaktní e-mail: [email protected] dotaz, co je s mou objednávkou. Dnes je 16.12. a nikdo z obchodu se neozval... (akorát mi začaly chodit na mail asijským písmem spamy...)

Obchod NEDOPORUČUJI!

• nemuzu se dovolat na tel cislo

Reakce obchodu Senza Zboží.cz

dobrý den , tak jste měl zaslat email rádi bychom zodpověděli Vás dotaz
    děkujeme