Spokojnosť s obchodom, len treba lepšie baliť sklenené objednávky a označiť zásielku,, Pozor sklo", alebo,, Krehké "
    Jeden pohárik,, Jalapeňo podvodníci" prepravu nevydržal a zatiaľ žiadna odozva na reklamáciu

Vše O.k

• Všechno proběhlo na jedničku!!!

• Opravdu široký výběr
    • Chili prášek je ve šrobovací zkumavce, ne ve zašpuntovací. Je tak mnohem menší riziko, že se mi v kapse nebo v tašce vysype 10g Carolina Reaper samo od sebe. Ano, stalo se mi to. Ne, není to legrace.
    • Poměrně dlouhá lhůta dodání. Objednáno v pátek, dodáno další čtvrtek, tedy skoro týden
    • Jejich omáčky mají moc výrazný "nosiče" co ruší chutě.

Sortiment moc fajn, moc mě potěšili se šrobovacími zkumavkami na chili prášek. Od konkurence jsem měl Carolinu Reaper ve špuntovací zkumavce a ta se mi vysypala celá v tašce. Dodnes mám Carolinu zažranou v látce peněženky. Naopak mi vadí jejich omáčky, resp. použité nosiče. Věděl jsem že tam jsou, četl jsem složení, ale nemyslel jsem, že to bude tak intenzivní a rušivý. Např. jejich omáčka "Bhutlah for hellboy" obsahuje borůvky ; jejich Habanero má meruňky ; Moruga a Jolokia pak rajčata. Ti z nás co už nějaký pálivý trénink mají, ti budou akorát cítit přeslazenou omáčku co jen trochu hřeje a to mně prostě vadí. Od (editováno) jsem zvyklý na čistý kvašený mash bez žádných přidaných marmeládiček. Neříkám, že jsou chuťově špatné, jsou to prostě roztomilé ovocné přeslazené dipy. Někomu to chutnat může, není to ale něco, co bych od chili omáčky očekával. Takže prostě prášek tady ; čistý mash u konkurence.

Bleskové dodání, skvělá chuť. Budu nakupovat i dále.

• Rýchle doručenie

• Dobrá komunikace
    • nezjistil jsem

Rychlá aperfektniobsluha a rychle bezproblémové dodání zboží Ploska

Rychlé spolehlivé nákupy super zboží max spokojenost

• velmi rychle odeslani

máte li rádi pálivé kořání tak toto je ten pravý obchod

Rýchle dodanie a jednoduché objednanie

• BOHATÝ VÝBĚR

• Rychlost, kvalita a čas dodání.Vše super

Mohu jen doporučit Vše super

• Nakupuji zde dlouhodobě a vždy naprostá spokojenost, tentokrát dokonce přibalili i toaletní papír :)

• Sortiment
    • Přijatelné ceny

Rychlé dodání a kvalitně zabaleno.

Rýchle dodanie, a kvalita je perfektna. Zbožňujem chilli a od nich je fantasticke. Tak ako klíčivosť tak aj chuť. Produkty a ich pálivosť je úžasná.

Perfektní, naprostá spokojenost.