• Rychlé a bezproblémové dodání zboží během dvou dní od platby

Prodejna má široký sortiment kvalitního zboží. Rychlá dodávka zboží v pevném nepoškoditelném obalu. Nakupuji zde zahradní techniku pravidelně vždy s nejvyšší spokojeností.

• Odbornost

VŠE OK.

• Zatím se se mnou bohužel nikdo nespojil, ani mi neodepsal na email, tak můžu hodnotit leda negativně.

Reakce obchodu Dvořák, sekačky-pily.cz

Ano, máte pravdu pane Martine. Objednal jste si naši službu "Informaci a konzultaci před koupí robotické sekačky" v ceně 1kč. Obdržel jste od nás potvrzující email o přijetí objednávky. Zároveň jsme od vás také emailem obdrželi tuto informaci: "V lednu od 4. 1. do 13. 1. budu pryč na dovolené..." Právě tato informace pro nás byla zavádějící, od kdy vás můžeme kontaktovat a dohodnout přesný termín schůzky. Omlouváme se, že jsme se chovali ohleduplně a nerušili Vás na dovolené.

rychlost dodání

• Jednání se zákazníkem

Jednání, jako ze mají jednu z posledních pil v ČR,a tak ze se se mnou jako moc bavit nebudou..
    Vymena za větší listu za poplatek..???390,-kc
    Objednávka zrušena a jen chválim obchodní” Turpil”
    Skoumal Petr

Reakce obchodu Dvořák, sekačky-pily.cz

Děkujeme za hodnocení. Jen jste nás zřejmě nepochopil... Nikdy jsme zákazníkům žádné nesmyslné poplatky neúčtovali. Měl jste zájem o výměnu standartní lišty za lištu delší. Delší lišta (kterou jste si vybral) a řetěz jsou oproti té běžné dražší. 390kč byla platba (doplatek) za tuto delší lištu. Dopravné této pily by bylo zdarma. Pila u zmiňovaná konkurence je navíc aktuálně o takřka 200kč vyšší.
    Našich zákazníků si vážíme a jsme schopni flexibilně zareagovat i na změny v objednávce. Ne vždy je to možné zcela zdarma. Mrzí mě, že jsme se "po telefonu" nepochopili.

Hezký den, Dvořák T.

• Široký výběr zboží.
    • Rychlost dodání.
    • Přijatelné ceny.
    • Dobrá komunikace.

• Řidič dodavatel je ochotný a informovaný

Chybí tu kolonka hodnocení zakoupeného výrobku.
    Sekačka Adéla Pro:
    1. páka pro pojezd je nevhodně vyřešena, z madla na ni téměř nelze dosáhnout. Stará Adéla měla lepší.
    2. řazení rychlostí je nepřesné, páka nemá aretaci v polohách, někdy nelze páku přesunout, jindy, ač ukazuje páka správně, sekačka nejede. A pro každé přeřazení je nutno se ohýbat.
    3. dezén pneumatik je velmi nevhodný, zcela se zaplňuje trávou a zemí, která v dezénu drží a je velmi pracné ji odstranit. Na staré Adéle se to vůbec nestávalo. Vlastnosti inovovaného výrobku mají být lepší, ne horší.
    4. Původní Návod k obsluze je prakticky nepoužitelný, skoro vše je jinak, než ve skutečnosti. Sice máte Doplněk návodu, ale ten by měl být zapracovaný do opraveného Návodu k používání.
    5. Záruka 5 let je nedosažitelná, nejen, že bych musel zaplatit každý rok cca 1000 Kč za drobné úkony, které si snadno udělám sám, ale ještě bych musel zaplatit za dopravu.
    Vím, že nejste výrobce, ale jste jejich dealer, tak to výrobci předejte.

Fotografie neodpovídá skutečnosti dejte si pozor na to co jste si objednali při převzetí zboží si prohlédněte za je stejné jako na fotografii schází drobnosti ale pak si je musíte dokoupit

Reakce obchodu Dvořák, sekačky-pily.cz

Moc se omlouváme za chybu. Fotografii kanystru STIHL přebíráme od výrobce. Přestože je kanystr dodávaný jen s jedním nalévacím hrdlem (od začátku výroby) na fotografii byly hrdla dvě. Fotografii jsem již upravili a informace je i v popisu výrobku. Naším záměrem nebylo vás oklamat. Pokud vám zboží nevyhovuje, můžete jej do 14 dnů bez udání důvodů vrátit.
    Hezký den, Dvořák T.

• Profi přístup a komunikace

• Rychlý, profesionalni

rychlé dodání

Velmi dobrý obchod. Moje objednávka byla doručena velmi rychle.

Rychlost dodání.

• rychlé jednání

• Rychlost, výborná komunikace

Vše proběhlo výborně, nebyl to úplně standardní nákup a proto bylo potřeba hodně komunikace, která byla výborná.

• Výborná komunikace obchodu, příjemní lidé
    • I když na webových stránkách píší, že mají zboží skladem, musel jsem čekat, než zboží naskladni a odešlou - tak nevím

• Zboží bylo ihned připraveno k vyzvednutí a servisní technik doplnil provozní kapaliny a předvedl zprovoznění.

rychlost dodaní