• Vaky jsou super, pohodlné, krásně vypadají, dají se i dobře udržovat a snadno přenášet užíváme si je celá rodina - hlavně děti :)

Rozhodně doporučuji!

• Rychlost vyrizeni objednavky
    • Prehledne stranky

Vrele doporucuji

...pan z firmy na uvedenem tel.cisle mi ochotne a dobre poradil, vse probehlo bleskove a tento obchod jsem jiz doporucila znamym. V zasilce jsem nasla i vzornik materialu vaku, coz jiste vyuziji, pokud budu v budoucnu nakupovat dalsi. Tato spoluprace se mi libila a rada ji pozitivne ohodnotim. Dekuji.

• rychlý, přehledný nákup

výborný

• Přehlednost, velký výběr jak vaků, tak materiálů

Tento obchod doporučuji
    výborná komunikace
    velmi brzké dodání zboží

• pokud jsem chtěl zjistit rozměry neviděl jsem je hned.
    • Nejsem schopen vyplňovat zvlášť fakturační adresu od doručovací. Píše se do poznámky.

Reakce obchodu Sedací vaky.eu

U každého zboží v detailu je popis rozměrů.
    Fakturační i doručovací adresu je možno vyplnit samostatně, takže s Vaším hodnocením bohužel nemůžeme souhlasit.
    Tým Sedací vaky.eu

• Velká ochota
    • výborná komunikace
    • kvalitní zboží

Sedací vak jsem objednala až předposledni pracovní den před vánocemi a díky rychlému vyřízení ojednávky tohoto obchodu a spolehlivé dopravě u České pošty dorazil do štědrého dne.
    Sedací vak je velmi pohodlný a pěkný. Doporučuji.

• 24 hodin poradna, kvalita zboží, možnost vlastní kombinace barev .........velmi příjemný obchodník na kterého jsem se poprvé obrátila v neděli a obdržela jsem veškeré mě potřebné informace.....
    • já nezjistila žádné

Zatím nejlepší internetový obchod tady v česku co se týče ochoty a přístupu k zákazníkovi se kterým jsem se setkala. Zde si člověk připadá, jako v jiných zemích, kde doposud platí pravidlo "náš zákazník - náš pán...".
    Celému kolektivu přeji mnoho osobních i pracovních úspěchů do nového roku !!!

• Kvalita, spolehlivost, přehlednost.
    • -

Doporučuji.

• kvalita
    • velký výběr

• pohodlí nákupu, dobrá kvalita a velmi přijatelná cena
    • o žádné nevím

doporučuji vřele