• Přiměřené ceny a dobrý sortiment zvoží, který umožní vyvořit snysluplně velkou objednávku, aby mělo smysl nechat si ji poslat.
    • Výtky k dodávce mám 2:
    • - I když dodávka týden čekala, neposlali žádnou informaci, že se zdrží a kdy asi bude
    • - Některé balíky papíru (a zrovna toho dražšího) měly poškozený obal. Naštěstí nebyly viditelně poškozené papíry samotné, ale evidentně tomu mnoho nechybělo, protože fakticky nebyly v balení chráněná. U balíků za stovky kurun bych očekával, že jejich zabalení věnují takovou pozornost, aby dorazily neporušené (dát je do krabice nebo alespoň omotat folií).

Co jsme objednali dorazilo a za cenu, která potěšila. To samo o sobě stačí, abych považoval obchod za spolehlivý. Příště si dáme pozor při rozbalování, abychom mohli případné problémy s dodávkou efektivně řešit - měli podklady. Tentokrát naštěstí nebylo třeba řešit nic.

• osobní odběr v Praze
    • O

OK

Před Vánoci jsem si objednala zboží. Platila jsem předem převodem. Nicméně obchod mi poslal zboží na dobírku... Že tam mají brigádníka a že to popletl. Po domluvě s eshopem, že nyní dobírku zaplatím a oni hned po Novém roce jednu částku vrátí, už to tak hladce nešlo. Už se nikdo neozval. Tak jsem sama aktivně zasílala dotazy "jako to vypadá" Bylo mi sdělena oblíbená věta, že mi částka bude zaslána v nejbližším možném termínu. Po několika dnech jsem se opět připomněla, přišla mi odpověď, že částka "by mi měla být vrácena" 9.1.
    Ve středu 14.1. už jsem eshopu napsala, že pokud nedostanu do pátku 16.1. peníze na účet, tak vše předám ČOI. Dnes 16.1. částka dorazila. Takže když to shrnu stálo mě to měsíc dopisování s paní Kumštovou. Kdyby nebylo jejího velmi příjemného vystupování už bych to bývala na ČOIku poslala dávno...

Reakce obchodu SAVERMAN

Vaše reklamace byla podána 19.12.2014. Na vyřešení reklamace máme 30 dní a to jsme absolutně splnili. Nemyslíme si, že by toto byl případ pro ČOI a v rámci recenzí našeho obchodu ani důvod obav o kvalitu našeho internetového obchodu. Snažíme se vždy vyjít klientovi vstříc, ale i z důvodu Vánoc a s tím spojeného volna jsme nemohli vyřešit Váš požadavek dříve.
    Děkujeme za pochvalu našeho zaměstnance.

Váš Saverman.cz

• dobrý výber zboží
    • objednal sem si štěteč potravinoví, kulatý, dřevěný a vy jste my místo něj poslaly mašlovačku pletenou malou, ošidily jste mě sice jenom o desetikorunu ale celý nákup stál pomalu dva a půl tisíce, a celkoví dojem to docela pohoršilo, příště si víc skontrolujte co posíláte

Rychla a snadna komunikace. Rychle pripraveni produktu. Doporucuji.

• zpusob platby a doruceni
    • Zbozi oznacene jako skladem nebylo (ihned k dispozici)

Celkove dobra komunikace s obchodem - spokojenost

• Při dotazu na výrobce zboží se mi dostalo rychlé a vyčerpávající odpovědi.

• velký výběr

tento obchod doporučuji

• Měli skladem (hned druhý den k vyzvednutí) všechny tři hračky, které jsme objednávali, a cena byla na Internetu jedna z nejlepších.
    • Nevýrazné provedení loga obchodu na naváděcích cedulích, kterých si tak člověk při hledání poněkud zapadlé výdejny ve Strašnicích hůř všimne.

• je to rychlé a hlavně v klidu a žádné davy lidi atd.

důvod je prostý,je to ryclý a stači jen najit objednat a je to.Můžu jen doporučit....

• rychlost vyřízení a dodání zboží

• rychlost, levné ceny, spolehlivost, perfektní komunikace.

• Oceňuji možnost zboží vyzvednout osobně v Praze.

Obchod je přehledný, komunikace výborná, člověk ví u koho nakupuje.
    Doporučuji, je důvěryhodný

• Dostal jsem novější typ objednaného přístroje bez upozornění.

• Příjemná a vstřícná komunikace

dobré ceny, rychlé vyřízení

• nedodržují deklarovanou dodací lhůtu

dlouhá dodací lhůta, i když vybrané zboží bylo předem zaplaceno a vybráno ze skladových zásob

• spolehlivost
    • o žádných zatím nevím

Celkem dobrý,ale dlouhá doba dodání. Očekával bych omluvu a upozornění, že zboží bude dodáno později. Dodání 10 dní u zboží, které je skladem je dost dlouhých.

• Efektivní srozumitelná komunikace. Vstřícnost
    • Nepoznala jsem