• Skvělé jednání, rychlé dodání, skvěle padnoucí.

Určitě doporučuji. Milé a rychlé jednání, věci skvěle padnou. Budu se vracet :)

• naprosto výborná komunikace, RYCHLÉ DODÁNÍ, skvěle padnoucí 100% odpovídá popisu.
    • -

• Kvalita a originalita.

Jsem velice spokojena, kalhoty mi sedí jak šité na míru :) Určitě budu nakupovat i nadále !

• -kvalitní
    • -originální
    • -velký výběr
    • -ochotná a milá majitelka

Nádherné, originální sukýnky. Stejnou na ulici nepotkáte... a navíc brož, kterou ozdobíte nejen triko, ale krásně vypadá i ve vlasech...
    Materiál je velmi kvalitní...
    Mám ráda barvy na léto a takhle barevné a zarás vkusné sukně jsem nikde nepotkala...

• absolutní spokojenost s výběrem, nákupem i perfektním a rychlým dodáním nádherné těhotenské sukně
    • určitě jsem neskončila u jedné :-) je opravdu z čeho vybírat

Doporučuji :-)

• Maximální spokojenost, krásná sukně, přátelská komunikace, oceňuji zejména vstřícnost a rychlost při výměně zboží, když jsem si špatně zvolila velikost.

Vřele doporučuji! :)

• Skvělé, originální, slušivé

Všem doporučuji!

• originální tvorba
    • výborné jednání

Doporučuji :)

V obchodě jsem nakupovala již opakovaně, není co vytknout, komunikace bezchybná, dodání bez potíží, sukně dokonalé /a dost toho vydrží../.
    Jednoznačně doporučuji!

• Balíček byl odeslán velmi rychle a zásilka byla zcela v pořádku.
    • Sukýnka je nádherná a originální.

Všechno super, jinde už sukně kupovat nebudu :-)

• rychlé jednání
    • kvalitní materiál
    • precizně ušitá sukýnka

Obchůdek vřele doporučuji :-)

• Doporučuji.Výborná kvalita. Jsem naprosto spokojená.

Doporučuji!

V tomto obchodě se mi líbila originalita a kvalita sukní.
    Zkušenost s obchodem mám vynikající, majitelka je velice ochotná.
    Tento obchod doporučuji ostatním.
    Rychlé dodání zboží, výborná komunikace. Podporuji české podnikatele. Konečně délka sukně, která mi vyhovuje.

Velká spokojenost. Sukně je úžasná. Velmi pěkná komunikace s prodejcem. Doporučuji..

• krasne sukne, nohavice aj saty! prijemne materialy
    • paci sa mi aj pristup, jednanie a ochota! Som nadmieru spokojna
    • skoda len, ze sa neda vyzdvihnut tovar napr v ulozenke

Tento obchod rozhodne DOPORUCUJEM! :-) som velmi rada, ze som ho objavila :)

Moc hezké zboží, kvalitní, česká výroba, vstřícné jednání, spolehlivé dodání a co je moc důležité, sukně jsou nejen hezké a módní, ale také velmi pohodlné :-)

• krásné sukýnky
    • rychle dodání
    • milé a vstřícné jednání
    • rychlé odpovědi na každý e-mail
    • žádné není

úžasný obchůdek s originálním zbožím :-)

S dodácí lhůtou, s kvalitou sukně i jejím provedením jsem byla velice spokojená.

• Velmi milá a vstřícná komunikace.
    • Neskutečná rychlost v odesílání zboží. Jeden jsem objednala a druhý den byly obě sukýnky u mě doma.
    • Nádherné sukně, které úžasně sedí. Mohu jen doporučit.
    • Žádné není.

Velmi pozitivní přístup k zákazníkům, kvalitní zboží, které perfektně sedí. Mohu jen doporučit. Už se těším až budu objednávat další.

Prijemna komunikace, kvalitni material, dobra prace, spokojenost!!