Vše bylo OK.

• Dlouhá i když dobrá komunikace díky dovolené majitele.
    • Široký sortiment.
    • Kleště přišly jiné než na obrázku v eshopu, ale se stejnými funkcemi i číslem
    • Na kleštích není vyražen výrobce ani jiná značka.

• velmi dobrá komunikace, spolehlivost

• Dobrá komunikácia. Tovar dorazil
    • Produkt bol kvalitne zabalený

neprišla SMS, že tovar je na ceste.

Vo vseobecnosti som spokojna a obchod mozem odporucat.
    Objednavka prebehla bez problemov, dostala som spätnu väzbu o vsetkom. Pri doruceni som zistila, ze mam na zaplatenie nizsiu sumu, tak som volala do firmy. Pan, s ktorym som komunikovala riesil vsetko velmi rychlo,.volal mi spät, vysvetlil mi situaciu.
    Po prebrati balicka som zistila, ze jeden z vyrobkov mi chyba, tak som znovu volala a pan znovu reagoval rychlo a slubil, ze mi tovar doposle. Trvalo to par dni, ale tovar uz mam doma a uz som aj cast vyrobkov vyskusala a som spokojna.

• Priamo až do domu

• Seriózne jednanie a rýchle vybavenie

Som maximálne spokojná s nákupom v tejto firme seriózne jednanie, rýchle vybavenie a skutočne kvalitné výrobky.Nebol problém doručenia na Slovensko

• Bez problemov

Doporučujem,maximalna spokojnost

• Zatiaľ len tie najlepšie.

Promtné dodanie tovaru.

Objednávka přišla nekompletní, bylo mi naúčtovány 2x náklady na dopravu. Objednávku jsem u dodavatele ihned reklamovala a poslala mu jí zpět. Do dneška nemám své peníze na účtě.

Dobrý den paní Vítů,
    jelikož už 3 roky neprodávám výrobky firmy HADEWE, poslal jsem Vám se slevou sáčky, které mě zbyly, víc jsem jich neměl, byly poslední. Napsal jsem tuto skutečnost i na fakturu do poznámky. Podívejte se na fakturu, neúčtoval jsem 2x poštovné. Reklamovala jste 24.11 a ten den jsem Vám zaslal peníze za dobírku nazpátek. Byla sobota a peníze Vám byly připsány v pondělí 26.11 na účet. 26.11.2018
    Odchozí úhrada
    2445074028/5500
    -2 020,00 CZK
    Lžete a vymýšlíte si nepravdy. Ztratila jste dodavatele.
    Zdraví Šalda

Nemam ziadne skusenosti, iba tu, ze vybavenie trvalo priliz dlho.

Reakce obchodu Sapex Pedikůra

Poslal jsem Vaši objednávku odpoledne 22.10.2018 z Kútů, na dobu dodávky Slov. poštou memám vliv.
    Zdraví Šalda

• Rychlost dodávky a výborná komunikace
    • Výborné vysvětlení a doporučení na míru
    • nevidím nevýhody

• Ignorácia adresy doručenia a fakturačnej adresy

Sapex sro pán Šalda je úžasný :). Profesionál, ktorý sa vyzná vo svojej práci, vie poradiť a má trpezlivosť na zodpovedanie všetkých otázok. Už keď som sa pred 3,5 rokmi rozhodovala pre pedikérsku brúsku mi poradil a dovolil vyskúšať viac druhov a pomohol mi pri výbere s ktorým som maximálne spokojná :) A dnes, keď sa mi v dôsledku horúčav prehriala, tak mi ju zobral na opravu a zapožičal náhradnú. A tak som nemusela zrušiť klientom termíny. Vrelo odporúčam :)

Profesionálny prístup. Bola možnosť vidieť osobne obe brúsky s odsávaním naživo a vyskúšať.Nakolko som sa nevedela rozhodnúť ktorú. Úžasný prístup.Pan Petr vie velmi dobre poradiť je vidieť že má skúsenosti.Za mna určite odporúčam.A určite ešte nakúpim v sapexe.Takže za mna Áno. Katka

• Na to,že som platila nie malu sumu ,som platila postovné.
    • da sa platit len dobierkou,čo je dosť nepohodlne hlavne ked platíte väčšie sumy ako za bruzky a podobne...
    • pri sadách na frézky nieje popis frezok-priemer,zrnitosť

• Neingormujete o odoslani zasielky

Dobrý den paní Mikušová,
    Vaše pošta Vás informuje, kdy dostanete Váš balíček i udanou cenou dobírky. Je jasné, že když to posílám Slovenskou poštou, tak nemohu ovlivnit dobu a den doručení. Jestli Vás Slovenská pošta neinformovala, musíte si stěžovat na poště. Celkem zbytečná stížnost.
    Zdraví Šalda

• Včasné doručeni, výborná komunikácia,odporúčam nakupovať.