• -
    • Již třetí týden poslušně čekám na jakoukoliv informaci o termínu dodání či zda vůbec nějaké dodání plánují. Pravidelně ob dva dny zasílám e-mail s doztazem na novinky, a nic. Telefon mi nikdo nebere.....velká škoda, že jsem i přes recenze zde objednala. Asi za 1500,-- je to prd kšeft......
    • Objednám jinde, není problém, Jen škoda, že ani nemám obchodu jak dát vědět, ať se zbytečně nezaobírají balením zásilky, že jim přijde zpět.....

NEDOPORUČUJI

• Absolutní ignorace ze strany prodávajícího,na kontaktní číslo prodejce se nedovoláte,na emaily vám nikdo neodpoví,prostě nezájem , nechápu jak někdo může provozovat takto internetový obchod , katastrofa, v žádném případě ho nikomu nedoporučuji.

• Obchod nereaguje

• zatím o žádných nevím

Jsem spokojená, mohu doporučit
    Solidní jednání
    relativně krátká dodací lhůta
    bezproblémová doprava(jen by to chtělo upozornění o něco dříve, než je řidič 2 minuty od domu)

• komunikace se zákazníkem
    • laxní přístup

po dvou neuspěšných pokusech se dozvědět něco o zásilce a nedodržení slíbených termínů dodání, jsem si zboží objednal jinde, sice o pár korun dráž, nic neslybovali, prostě to poslali

nulová komunikace, nereagují na emaily

• našla jsem co jsem hledala
    • zboží jsem 11 dnů po objednání nedostala
    • nekomunikace

našla jsem co jsem hledala
    špatné

• Neaktuální webové stránky. Zboží, které je uvedeno jako skladem vůbec nemají.

• Zboží "skladem" dodáno po 14 dnes a jedné upomínce. Neinformovali o odeslání.

Snad jen pro osobní odběr, jinak nedoporučuji.

• Žádné
    • Nekomunikuje, nezvedá telefon ...

Totální zklamání.

• nereagují na urgence emailem
    • nabízejí zboží, které pravděpodobně nemají

Potvrdili objednávku, zboží nedorazilo, na dotazy nereagují.