Super

• Přehledný e-shop i kamenný obchod, dobré ceny, široká nabídka, velmi milá a ochotná paní prodavačka, která umí dobře poradit, rychle připravená objednávka.
    • Pokud je obchod uzavřen z důvodu inventury, bylo by dobré tuto informaci uvést na stránkách obchodu, i v e-mailu, který potvrzuje, že si objednávku zákazník může vyzvednout, protože jinak až na místě zjistí, že je obchod uzavřen.

Hodnocení obchodu, o které žádáte,považuji za ne moc vydařený žert. Nejdříve mi byla objednávka potvrzena s tím, že se vyřizuje, druhý den mi bylo sděleno, že zboží vpodstatě nemají, at si objednám něco jiného. To jsem odmítla a objednávku jsem zrušila.

• dobrý

• vše v pořádku, rychlé zaslání

Zatelefonoval, dal vědět, že později.

• dodáno rychle a v pořádku.

• Velice zkušená a vzdělaná p.prodavačka ktera zodpoví i zdravotni dotazy ne primo související s objednaný produktem.

Viz výhoda

OK

• neznám
    • Nechají si zaplatit zboží které dle objednávky a platby je skladem a po třech dnech oznámí že zboží na skladu nemají.

Při objednávce z tohoto obchodu a platbě bylo zboží skladem. Po třech dnech přišlo oznámení že zboží nemají a že bude dodáno v horizontu 14 dnů s tím že doba dodání se může změnit.

Rychlé a pohodové

Vše bylo rychle připraveno a paní v obchůdku mi ještě velmi dobře poradila. Mohu jen doporučit!

ok

Rychlé poslání zásilky. Spokojenost.

• Rychle a dobře. Kvalita zboží odpovídá.

• Rychlé vyřízení objednávky

rychlost a spolehlivost

• Ohromně milá paní prodavačka
    • překvapivě široký a pěkný sortiment dárkového charakteru (přáníčka, drobnosti pro radost...)
    • velmi rychlé dodání

• Rychlost vyřízení