• Zboží přišlo brzy

• O zboží, které nabízejí nic nevědí! Nejsou schopni poradit

Reakce obchodu Safeguard-eshop

děkujeme za hodnocení, ale ohledně zboží od Vás neevidujeme žádný dotaz nebo zprávu na produkt. Proto nemůžeme nijak poradit. Zkuste tedy dotaz zaslat znovu, určitě Vám poradíme, veškeré zboží máme osobně otestované.
    Děkuji a pěkný den.

bez připomínek

Obchod proběhl skvěle, okamžitá reakce obchodu, zboží jsem měla opravdu rychle a jsem s ním spokojená, věrně odpovídá popisu, zas se vrátím něco koupit, díky a přeji ať jsme všichni zdraví.

Vše 100% až na to,že nelze zásilku doručit na zásilkovnu,ale jen Pošta nebo
    přepravní Společnosti jako PPl atp.

• rychlé vyřízení objednávky a předání přepravci (Česká pošta)
    • Doporučil bych k přepravě nevyužívat Českou poštu. Kazí prodejci dobré jméno. Několik dnů mi pošta zasílala zprávu, že zboží převzala a je na cestě. K vyzvednutí bylo teprve 15.1. 2021. KATASTROFA!

Obchod v pohodě - bez připomínek, doprava Českou poštou a informovanost zákazníka o stavu doručování neskutečná - zmatečná a dlouhá. Nakupuji v e-shopech velmi často, ale tady se ČP "vyznamenala".

Od objednání po doručení 3 dny. Po doručení mi zboží nefungovalo ihned výměna za jiný zdarma. Doporučuji

• Rozmanitý sortiment

• Rychlé jednání a zaslání.

na stránkách mají psáno skladem a skladem nemají nechají vás čekat po týdnu jsem se dotazoval tak vám oznámí že není objednal jsem jinde a druhý den jsem měl to samé zboží a levněji

Reakce obchodu Safeguard-eshop

omlouváme se za komplikace, jak jsem Vám již psal, možná bylo uvedeno skladem na srovnávači zboží, ale na e-shopu již delší dobu skladem není. Proto jsme zboží zatím neodeslali. Děkuji za pochopení.

• Zboží velice nekvalitní, jak z vietnamské tržnice

Reakce obchodu Safeguard-eshop

můžete nám prosím nejprve napsat o jaký problém přesně jde? Veškeré naše nové zboží před vložením do prodeje testujeme aby fungovalo jak má. Budeme případně rádi, pokud budete konkrétnější. Děkuji.

na objednaný výrobek má e-shop 14 dní na dodání! po dotazu dalších 14 dní.

Reakce obchodu Safeguard-eshop

omlouváme se za problémy a zdržení. Momentální situaci ve světě ohledně omezení obchodních cest a karantén pro nás byla nepředvídatelná. Děkuji za pochopení.

• Nekvalitní zboží. Firma nekomunikuje.

Nejhorší obchod s jakým jsem se doposud setkala. Učinila jsem několik kontaktů ale bohužel marně. Firma nekomunikuje, dělá mrtvého brouka.

velice rychlá zásilka

rychla reakce

Kamera funguje, spokojenost.

• Dobrá cena

• doporučuji, objednané zboží i termín dodání dodržen, jsem spokojen

• Cena, rychlé odeslání zboží, odborná pomoc, dobrá komunikace.