Zdlouhavá dodací lhůta a to přes zaplacení předem. Objednávku mi vyřizují nejméně od 31.5. 2017 a dodnes jsem obdržel pouze menší čast ve stavu kdy jsem byl nucen ještě část odmítnout převzít z důvodu poškození. Zároveň komunikace s obchodem vázne, když zvedne telefon naslibuje vše jen ,aby uchlácholil člověka. Pozor na tento obchod.

• Rychlost, dostupnost

Před týdnem jsem zaplatil zboží do dnes se neozývají neberou telefon nevím co budu dělat, bez zboží a bez peněz.

Na e-shopu měli nabídku s možností vyzvednutí zboží na nejbližším skladu. Sklad přímo v místě bydliště. Tuto objednávku mi potvrdili. Následující den mi poslali mail, kde tvrdili, že jsem nečetl dobře podmínky, že tam mají podmínku - toto zboží se jedině posílá balíkem. Prostě podle mě - šmejdi, kteří skrývají další poplatky a oblbují zákazníky.

Uvedený obchod klame nízkými cenami a po objednání zavolaji a řeknou ceny o tisíce větší!!!

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Vážený pane Mikulo, po vystavení Vaši objednávky jsme Vás ihned kontaktovali, tak jak máme uvedeno na eshopu, kde je uvedeno následující :
    POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE !

Uvedené ceny za materiál jsou na ucelené kamionové dodávky 21/24 palet, přímo z výrobního závodu. Menší množství z výdejních míst Vám naceníme obratem.

Cena dopravy pro dodání menšího množství z expedičních skladů bude sdělena na vyžádání.
    Doprava ZDARMA je stanovená pro závoz uceleného kamionu 21/24 palet (případně min. 24tun) přímo z výrobního závodu.

Omlouváme se Vám a nechceme Vás poučovat, ale kdyby jste si přečetl podmínky viz. výše před odesláním objednávky, tak by nedošlo nedorozumění.
    Je nám to líto, ale uvedené ceny jsou na kamionové zásilky, když si zákazníci staví rod. domek.
    Bohužel, když je výdej materiálu ze skladu, tak jsme nuceni připočítat náklady na dopravu a složení materiálu. Potom cena nemůže být stejná, oproti ceně z výrobního závodu přímo na stavbu zákazníka.

• Neplní termíny
    • Neskutečně dlouhá dodací doba
    • Upomínání vrácení zálohy při odstoupení od kupní smlouvy

Dne 12.5 jsem objednal zboží. 14.5 jsem obdržel info o dostupnosti zboží na výdejním místě, ale je třeba zaplatit předem, okamžitě zaslaná žádost o zálohovou fakturu s infem o nutnosti dodat zboží v čas. (Žena a dítě mimo stavbu a dohoda s dělníky). 17.5 jsem obdržel info, že objednané zboží nemají, domluvená náhrada a přijata zálohová faktura a ještě ten den zaplacena převodem. 23.5 jsem odeslal urgenci se žádostí o upřesnění adresy odběru. 4.6 již mimo dohodnutý termín (dělníky jsem bohužel nepotřeboval ) jsem zaslal e-mail s informací, že dle § 1978 občanského zákoníku dávám dodatečnou lhůtu k plnění 8.6. ještě ten den přišla omluva a potvrzení, že zboží bude 8.6 možné odebrat a že mám očekávat potřebné dokumenty, tyto jsem nedostal a zboží nedodáno. 10.6 mě došla trpělivost a dle § 1978 občanského zákoníku jsem odstoupil od kupní smlouvy a do 17.6 jsem chtěl zpět zaplacenou zálohu. 18.6 jsem zaslal upomínku s posledním datem 21.6. Pokud tento den peníze nebudu mít na účtě, veškerou korespondenci zasílám na ČOI. Tak asi takové zkušenosti mám s touto firmou. Jen škoda, že jsem se na hodnocení firmy nekoukl dříve, když vidím co tady čtu tak jsem objednal jinde. Takže ponaučení pro příště.

• Nekomunikují, dodací lhůta nedodržena, zboží zatím nepřišlo, žádný kontakt

Celková spokojenost 00000

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Jak jsme Vás telefonicky informovali, čekali jsme na vyjádření distribučního skladu. Vaši objednávku znovu prověřujeme a budeme Vás co nejdříve informovat. Omlouváme se za zdržení.

• Obchod neinformuje, o stavu objednávky! Na email odpoví, ale tel. ne

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Dobrý den, Vaši objednávku jsme již vyřídili. Stane se, že jsme zaneprázdněni a pokud nereagujeme na tel., tak píšeme zákazníkovi email. Doufáme, že zboží dorazilo v pořádku a jste již spokojen.

• nabizi zboží které nemají, trva to nějakou dobu co se vám ozvou s omluvou. Nedoporučuji, ale děkuji že se vůbec ozvali.

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Vážený zákazníku, jsou produkty, které nám posílá výrobce přímo z výrobního závodu na adresu zákazníka. Bohužel, když jsme prověřovali možnosti dodání, tak to trvalo velmi dlouho. Měli jsme se Vám ozvat dříve, ale ozvali.

• Podmínkou obchodu je platba předem, což je pro mne nepřijatelné.

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Omlouváme se, ale je to jedna platební podmínka, kterou máme uvedenou na našem eshopu.

Perfektní komunikace, rychlá doprava

Děkujeme Vám za recenzi.

Objednáno 3.4. a dnes 14.4. doposud nedodáno. Vyžadována platba předem (uhrazeno 4.4.).

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Omlouváme se Vám za zdržení termínu dodání. Zboží bylo dodáno 20.04.2018. Bohužel zboží jsme museli objednat o čemž jsme Vás informovali, ale došlo ze strany našeho dodavatele ke zdržení dodání. Děkujeme Vám za Váš nákup a hodnocení, Váš tým sadrokartony-zatepleni-fasady.cz .

Vše ok,spokojenost.

Děkujeme Vám za Váš nákup a hodnocení, Váš tým sadrokartony-zateplení-fasady.cz

• Velice ochotné jednání
    • Rychlá dodávka
    • Doporučuji

Děkujeme Vám za hodnocení, Váš tým sadrokartony-zatepleni-fasady.cz

pohotová domluva přes chat, přehledný e-shop, velmi rychlé dodání, volání pro ověření, že je vše v pořádku

Děkujeme Vám za hodnocení, Váš tým sadrokartony-zatepleni-fasady.cz

Vše super

Děkujeme za hodnocení, Váš tým sádrokartony-zateplení-fasády.

• určitě cena, příkladná komunikace s obchodem

• Příjemné jednání a ochota

Děkujeme za hodnocení, Váš tým sádrokartony-zateplení-fasády.

• Dlouhá dodací doba,špatná komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu SADROKARTONY-ZATEPLENI-FASADY.CZ

Je nám velmi líto, že jste byl s námi nespokojen. Děkujeme za hodnocení, Váš tým sádrokartony-zateplení-fasády.