• Dobrá spolupráce s pánem, vše vysvětlil
    • krásná práce

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Poděkování za platbu předem
    • Skvělá ruční práce
    • Kvalitně zabaleno
    • Trošku vázla komunikace. Později vysvětleno-stěhování obchodu.

Reakce obchodu rytiskla.cz

Dobrý den, děkuji za trpělivost a vstřícnost při vložení odpovídající recenze. Jsem moc rád, že se práce dostala k vašim rukám včas a že se líbila. Pevné zdraví všem kolem vás. Petr Bílek

Špičkové zpracování a opravdu mistrovská práce! Objednali jsme si sklenici k výročí našeho zaměstnance a byli jsme opravdu velice spokojeni!

Nádherná práce. Díky ;)

• Perfektní komunikace
    • Kvalita

• rychlá domluva s prodávajícím
    • vyřeší každý požadavek
    • nabízí spoustu možností na dárek
    • finální výrobek předčí očekávání

• Pán byl velice ochotný a milý
    • Doručeno včas, i když jsem zadávala obj na poslední chvíli
    • Krásná práce

• Precizní práce, příznivá dodací lhůta, dárkové balení. Originální dárek, jsem velice spokojena.

• Perfektní komunikace a výborně odvedená práce

• Rychlost, ochota, skvělá komunikace

Skvělá spolupráce ve všech ohledech a k tomu precizně zpracovaný a krásný výsledný produkt.

Rychlé a spolehlivé dodání.

Velká spokojenost
    Moc krásná práce
    Doporučuji všem

• Myslím si, že tento dotazník je hodně předčasný s ohledem na fakt, že teprve dnes jsem potvrdil objednávku a uhradil peníze.

Reakce obchodu rytiskla.cz

Dobrý den.
    Je jasné že reagovat na něco, o čem zatím nemáte ani páru, je nesmysl. Takže děkuji za doporučení a beru to jako Vaše poděkování za pocit z naší komunikace po telefonu.
    Píši svým klientům a prosím je o to, aby odpovídali na prosbu o recenzi až jim dorazí zboží, aby to bylo opravdu poctivé, protože z 90% to je zboží na objednávku a prosba o termín dodání je různá a kolikrát si to lidé objednávají s půlročním předstihem.
    Ta recenze po přijetí zboží je pro mne moc důležité, protože potřebuji vědět, že má snaha o spokojeného klienta a hlavně obdarovaného není zbytečná.
    Vy vlastně následně můžete toto doplnit i opravit. Jsem tedy zvědavý na to, jak budete spokojen.
    Jinak recenzí je více. Já využívám Heureku, ta je asi ta nejrozšířenější, pak přímo u nás na shopu můžete též ohodnotit vámi objednané zboží a poslední jsou mapy google, kam mi sem tam někdo něco napíše.
    Takže ještě jednou děkuji za projevenou důvěru a je na mně, abych ji né nezklamal, ale předčil.

Hodně štěstí a zdraví a děkuji za objednávku u nás a podporu posledních řemeslníků v Čechách

Vynikající přístup, ochota, ale i kvalita a snaha vyjít vstříc zákaznikovi,

• Skvělá komunikace

• Krýgl se pstruhem a s víkem je velmi krásný, spokojenost.

• Rychlé vyřízení
    • Krásně zpracované
    • Zboží dorazilo v pořádku

• Skvělá spolupráce, rychlé dodání, i když jsem objednávala na poslední chvíli. Krásný výrobek

Nic

• možnost vybrat vlastní motiv
    • skvělá kvalita

Jediná nevýhoda - dárková krabička je malá, nejde pořádně zavřít. Evidentně patří k jinému zboží. U dárku je to dost hloupé :-(