Super komunikace

• Super!
  • Zaplatila jsem předem za batoh se stoličkou Shakspeare a dodnes nemám ani zboží ani peníze.

Reakce obchodu Rybolov24.cz

Dobrý den, dovolím si reagovat. 11.5.2017 zákaznice e-mailem požaduje vrácení peněz pro nedostupnost zboží, 16.5.2017 byla částka vrácena převodem. I.Přibyl, Rybolov24.cz

Objednal jsem zboží které měl obchod uveden jako na skladu. Po několika dnech přišel Email že jej nemají a nabídli jiný výrobek.

Reakce obchodu Rybolov24.cz

Zákazník si objednal zboží 17.01.2017 / 15:22, e-mail s nabídkou téměř totožného zboží ve stejné cenové relaci byl odeslán 18.01.2017 / 08:08...I.P.

• Objednal jsem zboží. Potvrzení objednávky bylo obratem. Ale pak konec. Zboží nedorazilo ani po 14 dnech.

Obchod jsem si vybral náhodou. Zaujalo mě zboží. Cena OK.
    Škoda, že to nedotáhli do konce.

podvod.

Rychlý,přehledný nákup doporučuji.

• Dobrá cena

• Velky vyběr sortimentu,v klidu z domova si prohlidnu celou nabidku to se v kamenem obchode neda.
    • ocenila bych instruktazni videa pro zacatecniky,v drtivem pripade jsou jimi deti.

Všem doporucuji od A do Z spokojenost

• nabídka neexistujícího nedostupného zboží
    • ani po 3 týdnech mi obchod nevrátil peníze, poukázané na účet obchodu předem

před nákupem prověřit zda je nabízené zboží skutečně k dispozici, neplatit nic předem

• NIC
    • Zboží, které je v nabídce e-shopu není a nebude, přesto jsme byl vyzván po odeslání objednávky elektronickým systémem k platbě předem na účet.
    • Pan Přibyl mi po zaplacení emailem sdělil, že mnou objednané zboží není dostupné a nabídnul jiné, které jsem samozřejmě nechtěl a požádal jsem o vrácení peněz
    • Peníze mi ani po 3 týdnech a jedné urgenci nebyly vráceny, přitom má firma účet u ČS kde mám účet i já a převod trvá půl minuty

NAKUPUJTE JINDE !!!!!!!!!!!
    NEPLAŤTE NIC PŘEDEM !!!!!!!!!!!
    TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!

• skvělá nabídka
    • zboží nedošlo
    • zboží nedošlo

nedoporučuji

• Rychlost a kvalita

Skvely obchod, komunikace, rychlost, kvalita

• výrobek jsem si v klidu prohlédla,nemusela jsem hned objednávat

toto byl můj první nákup,100% bych doporučila tento obchod ostatním,vedoucí byl moc příjemný na mé dotazy.

• Pro rybáře dobré zboží.

obchod doporučuji. Vše proběhlo včas a v pořádku.

• Ochota, komunikace, rychlost, šíře sortimentu,

Dlouho jsem marně sháněl neoprénové broďáky značky Behr, které obden potřebuji ke své práci..Až tady se mně na základě přímého kontaktu s provozovatelem eshopu, podařilo domluvit.
    S cenou, rychlostí dodání a ochotou jsem byl maximálně spokojen a nemůžu dát nižší známku než maximálně možných 5 hvězdiček!
    Navíc jsem obratem objednal neoprény prsačky stejné značky. A co je překvapivé, cenově vyšly broďáky i prsačky levněji než nezateplené broďáky a prsačky od nejmenované společnosti!!! To zůstává rozum stát!
    Jen škoda, že není více takových eshopů.
    Svým kolegům v zaměstnání jsem samozřejmě eshop doporučil.

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky