• BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ JSEM DOSTAL ZBOŽÍ V DOBRÉ KVALITĚ A ZA BEZVA CENU.

MÁM V PLÁNU OBJEDNAT I JINÉ ZBOŽÍ.

• Uhrazenou objednávku z konce prosince nejsou schopni dodnes zkompletovat. Zaslali šest položek ze sedmi, tu poslední dluží. Jedná se o věc, která je aktuálně v jiných eshopech dostupná. Navíc nereagují na maily, telefon utnou po druhém zazvonění, web shodili. V minulosti postupovali korektně, nyní se chovají jak podvodný obchod.
  • Obchod na e-mailovou komunikaci vůbec nereagoval.
    Do dnešního dne jim nejdou webové stránky.
    S předchozím nákupem jsem byl spokojen, možná, že nyní mají pouze problémy se síťovou infrastrukturou ...

• Neberou telefon
    • Neodepisují na email

• Lepší cena

Velmi špatná komunikace s obchodem. Snažila jsem se dvakrát dovolat, ale nikdo mi to nevzal. Psala jsem i emaily a také bez odezvy.

při telefonním kontaktu mi řekli, že zboží bude k dispozici v pátek (24.1.), nebo v pondělí (27.1.). Že mi pošlou sms a email. Stále (2.2.) nevím, jak na tom moje objednávka je. Zboží, které jsem objednával, je najednou v eshopu označené jako "nedostupné"...

• Zboží dosud nedorazilo, žádné zprávy dodavatele.

Bez komunikace , po čtrnácti dnech jsem zrušil objednávku

Zboží ani po 20 dnech stále nedorazilo. Obchod nekomunikuje.

• rychlost, spolehlivost, výborná komunikace
  • zbozi dosud nedorazilo,toto se mi stalo poprve,nikdo me ani neinformoval

• serioznost, rychlost

• došlo jiné zboží než jsem objednal,po týdnu vráceno a peníze do dnešního dne nedošly (bavíme se o listopadu ).Pěkné svátky.Dne22.1.2020

Již bych si tam nic nikdy neobjednal.

Z obchodu mi dorazilo potvrzení objednávky spolu se zálohovou fakturou, kterou jsem uhradil. Teprve poté začal pracovník obchodu prověřovat, zda mají požadované množství skladem - bohužel neměli, musel jsem svou objednávku upravit a dostal jsem nabídku na vrácení peněz. Pokud bych toto věděl před uhrazením plné částky, nejspíš bych objednal jinde.

Seriózní kamenný obchod s velkým výběrem zboží. Ceny u v poměru ke kvalitě zboží velmi přijatelné. Dost často v tomto obchodu nakupuji.

Byl to můj první nákup a zatím jsem spokojen s dodávkou.Zboží jsem ještě neodzkoušel v "akci"§.

mv

Při objednání bylo u zboží napsáno, ze jeho dostupnost je 3-5 dnů. Realita je ta, ze již uběhlo 12 dnů a před me urgence se mi nikdo ani neozval.

• Velký sortiment, dosažitelnost z centra.
    • Někdy nedodržení slibů a termínů. Automatizovaná komunikace nerespektující jak aktuální stav kalendáře (svátků, volných dnů), tak stav výdejního místa (příp. inventura).

Ze čtyř objednávek během posledních dvou let proběhlo třikrát vše k úplné spokojenosti, počtvrté však naprosto špatně (viz dále).