Perfektní obchod

podobné zboží jsem jinde neobjevila,při jednání ochota, zboží v pořádku

• vstřícnost při dotazech na podrobnosti zboží

Dobrá cena,věnování se zákazníkovi,dodávání podrobných info o zboží
    Doporučuji viz nahoře

• Nekomunikují, žádná informace o dodací lhůtě zboží. Pokud nedojde informace do konce týdne, nákuo zruším.

Zásadně nedoporučuji!!!!!

Reakce obchodu rovex-nabytek

Dobrý den ,u každého zboží je uvedená dodací doba,v daném případě 4 týdny. Zákazníka informujeme až zboží máme skladem a potom zboží odešleme.

NEDOPORUCUJI NIKOMU !!! DLOUHE DODACI LHUTY, SKUTECNOST SE LISI OD TOHO, CO NABIZI NA WEBU. a PROBLEM S REKLAMACI !!! POKUD BUDETE S NIMI NECO RESIT, TAK SE OBRNTE SILNYMI NERVY !!!

předvrtané otvory u komody Malk 16 u některých částí neodpovídají průměru dodaných vrutů a při montáži se vruty volně protáčí

• Nabízí zboží, které není schopen sehnat.

• pohodlí nákupu z domova,velký výběr zboží

velký výběr zboží,přijatelné ceny za zboží i za dovoz,zkušenost s obchodem dobrá,doporučuji ostatním

• Přehlednost
    • Rozmanitost
    • Dodací lhůty

Zhlediska výběru a cen, nemám co vytknout, stránky mají pěkně řešené a přehledné, zboží relativně levné, takže dá se vybrat dost zboží za levno. Ale měli by zlepšit komunikaci, protože člověk zaplatí a najednou ticho. Nedají vědět, že platba proběhla v pořádku, jak to vypadá s dodávkou atp. Taky by měli zrychlit dodání zboží, protože čekat měsíc, je dost dlouho.

• nabízí mnou požadovanou věc
    • zatím nevím

zatím jsem si nemohla udělat

• přehledná nabídka
    • měli na skladě to co jsme potřebovali

doporučil bych
    zboží bylo komletní,
    dobře zabalené
    nepoškozené

zatím nemůžu nic hodnotit, neboť zboží ještě nedošlo

• nákup v klidu domova
    • dosud zboží nemám,a jak uvádíte je objednáno již 10dní a i zaplaceno

• Dobrá komunikace s obchodem a následně také s dopravcem.

• Toto budu schopna doplnit, až mi stůl přijde. Tedy cca 3 týdny po objednání.

Toto budu schopna doplnit, až mi stůl přijde. Tedy cca 3 týdny po objednání.

• Docela široká nabídka
    • komunikace na email k dotazu neodpovězeno, dodací lhůta v dnešní době docela nepřípustná, zboží skladem a po 10ti dnech stále nedorazilo, na telefonát "ano, kouknu na to, dám vědět" a světe div se, nic...

Velmi si to rozmyslete ani zboží skladem neznamená že se ho dočkáte v dohledné době...

• Výborná komunikace s kontaktní osobou

Obchod doporučuji

• komunikace

Objednala jsem si tu zboží, hned mi přišel potvrzovací email a druhý den mi volala paní,že zboží mi dodají během týdne. Jenže týden uběhl a zboží nikde,takže jsem tam volala. Zvedl mi to pán,který mi řekl,že zjistí stav mé objednávky, předá to kolegyni a ta mi zavolá. Nezavolal nikdo. Takže opět jsem volala a zase ta samá "básnička", že se mi kolegyně ozve. Nakonec to dopadlo tak,že po třech nezdařilých telefonátech, jsem objednávku zrušila a už nikdy víc,nechci s tímto obchodem mít nic společného. Naprostý kolaps v komunikaci!!!!!

• velký výběr a přehlednost obchodu
    • nevím o nich

Mohu jen doporučit.

• Rychlé dodání , dobrá komunikace
    • zdržení u dodavatele

Pohodový obchůdek , pouze dlouhé čekání.