Super

• - odborný a ochotný personál
    • - sleva při odběru více kusů
    • - specializovaná prodejna

Nakoupili jsme zde proto, že se jedná o specializovanou prodejnu. Ochotný a hlavně odborný personál nám vše vysvětlil a prakticky ukázal. Na e-shopu je bohatá nabídka skladem. Vyhovovala nám i rychlost vyřízení objednávky, stejně tak jako komunikace s pracovníky.

Reakce obchodu Römer4U

Mnohokrát děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste s námi byli spokojení a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

• skvělá komunikace,okamzite resi dotazy a pozadavky zakaznika.všem doporučuji

Reakce obchodu Römer4U

Rádi čteme, že jste spokojená! :-) Děkujeme za hodnocení.

• ceny
    • kvalita
    • skvělá komunikace

skělá komunikace , rychlost dodání , vše v naprostém pořádku , můžu jen doporučit

Děkujeme.

• vyzvednutí na výdejním místě a tím nižší poštovné

rychlost, prehlednost, jsme spokojeni

• Velký výběr a rychlost vyřízení objednávky!

• Nevím

Vše bylo bez problémů,pouze v zásilce chyběl návod.Po urgenci a na můj návrh byl hned druhý den zaslán e-mailem ke ztažení.Takže vše ok.A dúvod nákupu je blízkosr od bydliště a výhradní zajem o značku Romer.

• kvalita
    • výběr
    • přehlednost

S nákupem zde jsem nadmíru spokojená.
    Bleskové doručení, hodnotný dárek navíc, bezva komunikace, nemám absolutně co vytknout. A určitě bych dále maximálně doporučila.

• Skvela komunikace,

V obchode je zbozi za lepsi cenu nez u ostatnich,bleskove dodani,okamzite resi dotazy a pozadavky zakaznika. Maximalni spokojenost

• Nevim

• Perfektní byla online poradna. Slečna mi úžasně poradila a my jsme nadmíru spokojení!!!

Vřele všem doporučuji...Kvalita odpovídá penězům.

• nízké ceny
    • rychlé a vstřícné jednání

S nákupem v tomto obchodě jsem velmi spokojena. Autosedačku, kterou jsem si vybrala, zde nabízeli za nejnižší cenu. Po objednávce obratem volali a zboží, které neměli skladem, po dohodě bez problému nahradili jiným. Navíc jsem obdržela i malý dárek. Takto si v dnešní době představuji komunikaci ze strany internetového obchodu (bohužel to není vždy pravidlem)

• Kvalitní značka i produkty, rychlost a spolehlivost vyřízení objednávky.
    • Nezaznamenal jsem žádnou slabinu.

Poskytuje kvalitní služby i zboží. Mohu jen doporučit: zboží jsem objednal a obdržel v souladu se všemi deklarovanými podmínkami.

• Rychlé doručení.
    • Dárek k nákupu.
    • Krabice dorazila téměř rozbalená.
    • Sedačka byla zabalená pouze v igelitovém obalu.

• nízké ceny
    • rychlé jednání

S nákupem v tomto obchodě jsem velmi spokojená. Ve večerních hodinách jsem zasílala dotaz a odpověď jsem dostala okamžitě. Paní byla velmi vstřícná. Zboží došlo v pořádku. Tento obchod mohu doporučit.