• rychlé doručení

Maximální spokojenost.

Dobrý den Jakube,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i s rychlostí dodání spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Perfektni

Dobrý den Václave,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný nedělní den, Ondra - Revilo auto.

• Rychlá expedice
    • Přehledný e-shop
    • Poradili

Dobrý den Davide,

děkujeme za fajnové hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě i se zákaznickým servisem spokojený a budeme se těšit, že se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto.

• The conversation with the personal from the shop let me an good impression... Was an nice man, who was able to talk and explain me in English every detail about the product that i bought from the shop.... Even helped me to take the order to the car.... Thank... Nice experience... I will come whit new orders

Hi,

thank you very much for a great review, it is always a pleasure to help and give additional information to our products. Looking forward to further cooperation. You can contact us any time.

Have a nice day, Ondra

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Skvělá komunikace při potřebě poradit
    • Ochota

Dobrý den Petro,

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě a s tím spojeným servisem spokojená a bude nám potěšením, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

• Rychlost vyřízení
    • Komunikace obchodu

Doručeno hned druhý den od objednání, perfektní!

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za fajnové hodnocení . Těší nás, že jste byl s komunikací a rychlostí dodání v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.

• Ceny

Odpoledne objednáno a hned druhý den ráno doručeno.

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za perfektní hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě, i s cenou a rychlostí dodání, spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto.

• Ochotná komunikace, za mě super

Dobrý den Marku,

děkujeme za perfektní hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

• Rychlé vyřízení
    • Poradili

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za 100% hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

Přeji příjemné odpoledne, Honza - Revilo auto.

• Vše ok

Dobrý večer Tomáši,

děkujeme za kladné hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný večer, Ondra - Revilo auto.

• Skvělá cena

Dobrý den Aleši,

děkujeme za kladné hodnocení . Těší nás, že jste s cenou objednaného zboží spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i příště.

• Rychlost doručení
    • Velký sortiment

Dobrý den Jano,

děkujeme za kladné hodnocení . Těší nás, že jste byla s nákupem v našem obchodě, i s rychlostí vyřízení spokojená a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• Přehledný e-shop

Bezproblémové a rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý den Tondo,

děkujeme za kladné hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem obchodě, s komunikací i s rychlostí vyřízení spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i příště.

• Velmi rychlé doručení
    • Kvalitní zboží za dobrou cenu

Dobrý den Radku,

děkujeme za 100% hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem e-shopu i s rychlostí dodání spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

• Okamžité odeslání objednaného zboží
    • Příjemná komunikace

Dobrý večer Jendo,

děkujeme za kladné hodnocení . Těší nás, že jste byl s nákupem v našem e-shopu i s naší komunikací spokojený a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště.

Přeji příjemný večer, Oliver - Revilo auto.

• Rychlost, velky vyber, komunikace
    • Po telefonu rychle poradili

Dobrý den Radime,

děkujeme za hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem a pomocí v našem e-shopu spokojený a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

• komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky

Vše bez problému.

Dobrý den Jiří,

děkujeme za bezvadné hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem eshopu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i při dalším nákupu.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

• Historie s kvalitou.

Dobrý den Václave,

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem eshopu spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Honza - Revilo auto.

• Skvely servis, vyborna komunikace, prijemne, profesionalni poradenstvi. Po konzultaci mych narocnejsich pozadavku super rychla vyroba podlozek na vuz z roku 1951. Jeden den doprava.

V dnesni dobe je malo firem, ktere se vam venuji s maximalnim zajmem vam vyhovet kdyz mate individualni prani na vyrobu vaseho zadani.
    Korektni jednani, skvely servis!!!

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za bezvadné hodnocení, vážíme si ho a jsme rádi, že jsme vám mohli na váš vůz zakázkovou výrobou vyhovět. Bude nám potěšením, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Přeji fajn den, Tadeáš - Revilo auto.

• Rychle dodani
    • Vyber zbozi

Tesim se na dalsi nakup.

Reakce obchodu Reviloshop

děkujeme za perfektní hodnocení a doporučení. Těší nás, že jste byl s rychlostí dodání z našeho eshopu i s naší komunikací spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Oliver - Revilo auto.