Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

podařilo se více lidem dát do kupy pár info k podnikání pana Cigánka, který má toho rozjetého daleko více a je třeba tomu udělat už definitivní konec. Jenom všude poškozuje lidi dále a dále.
    Lidé, už toho zmetka se konečně zbavme a dejme se do kupy a společně něco udělejmě.

provozuje tyto eshopy:
    www.nejlevnejsimobily24.cz
    www.mobilyporuba.cz
    www.mobilyzabrez.cz
    www.obchudek24.cz
    www.retromobilky.cz
    www.topmobil.cz
    www.najlacnejsiemobily.sk ……. dokonce i na Slovensku

dále nelegálně bez živnosti půjčuje na vysoký úrok peníze, stačí zadat jeho email [email protected] do vyhledávače a nebo jeho veřejně dostupné telefoní číslo

a v neposlední řadě je majitelem, ale bílým koněm schovaným ve sportovním centru v Ostravě-Porubě, které si otevřel a to je www.zdravyrelax.cz

klidně piště další zjištěné info, vše dáme do kupy a bude tomu již konečně přítrž.

R.K.

• Absolutně nereálné ceny
    • Špatné fotografie u některých mobilů

Tento obchod je OTŘES!!

• to sa ešte uvidi............
    • aj toto sa ešte uvidi............

dna 1,12,2014 objednana Nokia 625........na stranke skladom.dodanie GLS...... 8,12 som telefonoval.......so zdvihnutim telefonu problem nebol.povedal som kto tom čo som si objednal a kedy......bolo my povedane že sa my ozvu mailom...mailom neodpovedali........9,12 som pisal mail s otazkou či obdržali objednavku čislo 123456...... odpoved.o aky mobil išlo........ tak som ešte raz napisal čislo objednavky a aj o aky telefon išlo..... 14,12,2014 mail s otazkou,ešte neprišiel?....no dnes je 15,12 a stale nič...........uvidim ako to cele dopadne.........

• myslím, že takový obchod by neměl vůbec fungovat, --neseriozní!!!

objednávka ani po měsíci nedorazila, vymlouvali se na to, že se nemůžou dovolat.

• Rychlost a nízké ceny

• zákazníci píšou otřesné recenze a navíc si sami "vylepšují" pověst tím že si píšou 100% hodnocení sami na sebe - viz hodnocení ze včerejšího dne - no to je opravdu smutné :-(

fuj!

• Cena telefonu jako příklad Nokia 9500 činí u vás astronomických 11 999 Kč plus astronomické poštovné dobírka 199 Kč
    • V zahraničí cena včetně poštovného a balného. 55 usd
    • A český obchod ověřený na Heuréce má tento telefon za
    • za 1450 Kč

Předražené zboží, špatné recenze, nezavedená firma, nemá vlastní výdejnu boží jen smluvního partnera a to galanterii která je zastrčená, tak si asi přivydělává jako pobočka a výdejní místo.

Staré nebo neoriginální zboží a ještě předražené.

Záruka nejistá firma bez historie.
    Na webu není uvedeno IČO.
    Nejlepší na tom je že v rejstříku má uvedeno

zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím

stéjné IČO má též

www.mobilyporuba.cz

www.nejlevnejsimobily24.cz

www.retromobilky.cz mají stejné IČO

Nedoporučuji!

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Dobry den, ceny jsou jen na eshopu jake zvoli.

• Solidní jednání

Děkuju za hezky dárek

Dekujeme

• Pro je snad jen to, že Nokii 9500 nikde jinde neseženu.
    • Prodejce mi na dotaz zda má telefon češtinu a české klávesy říkal, že jde o verzi pro ČR a že všechno má. Samozřejmě anglická klávesnice, menu v angličtině, balení v polštině, nabíječka USB, přes kterou tento model nejde nabíjet.

Můžu být rád, že mi za ty nemalé peníze vůbec něco přišlo.

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Omlouvame se dali jsme Vam slevu na dohrani ceskeho jazyka 500kc, proc jste to tady neuvedl?

• myslím, že takový obchod by neměl vůbec fungovat, --neseriozní!!!

nekupovat!!

Co presne bylo spatne?

• Naprosto nesolidní jednání. Vše řeší telefonem, asi aby nebyl písemný důkaz. Polopravdy a nepravdy.

Podívejte se na hodnocení obchodu nejlevnejsimobily24.cz, to je stejný majitel. Tam jsou skoro všechny recenze proti. A kladné si asi píše sám. Nebo to je někdo, kdo rychle může změnit názor, až bude chtít nechat telefon v záruce opravit. Jen aby se potom nedivil. Majitel má taky zastavárnu, tak se může stát, že dostanete používaný mobil. Tak velký počet záporných recenzí je varující a podezřelý. To těžko píše konkurence.

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Pane NERISKUJI Vas nick uz o necem vypovida... nemame Vas v systemu.

Hodně špatný obchod...vlastní zkušenost!!!!!!nekvalitní zboží,špatná a neprofesionální komunikace...:-(((

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Nemame Vas v objednavce pane ANONYM. Zdrejme nekala konkurence.

• takhle starý telefon za takovou cenu??!!! nezbláznili se?!!!

nechápu a nedoporučuji

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Urcovani cen je dle uvazeni naseho sefa, na tom nevidime nic spatneho ale negativni komantar za vysokou cenu?

• rychlost odeslání
    • zboží opravdu skladem
    • komunikace
    • drahé poštovné
    • telefon přišel zapnutý
    • špatné reference obchodů na stejné adrese
    • asi bez záruky

V tomto obchodu jsem byl vynucen nakoupit, nikde jinde nebyl daný telefon skladem a jeho dodání bylo vždy předmětem otázky. Původně jsem si myslel, že je tento obchod nový a proto bez referencí, nicméně na stejné poštovní adrese sídlí více internetových obchodů s velmi špatnými referencemi (jestli jsou pravdivé, nebo jde o konkurenci, to si udělejte obrázek sami)

Po telefonu mě kontaktoval majitel obchodu a ujistil mě, že ho má skladem a jedná se opravdu o nový telefon.

Telefon přišel v pořádku přes GLS, nicméně byl zapnutý (podle počítadla zhruba od doby, kdy mi majitel volal). Telefon měl veškeré ochranné fólie z výroby.

Jsem rád, že se mi podařilo daný model nakoupit tak levně. Případnou záruku nevím, zda uplatním, nicméně ušetřil jsem 2 tisíce a výrobci relativně věřím a dřív než odejde, budu mít nový telefon, takže to neřeším.

Dekujeme

• - špatná komunikace
    • - neaktuální informace na e-shopu
    • - žádná snaha vyřešit problém
    • - žádná iniciativa

Rozhodně nedoporučuji. Od tohoto prodejce rychle pryč!

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Volali jsme Vam ze mobil neni skladem.

• Špatné informace na E-shopu o dostupnosti produktu. Neochotné jednání.

Nakonec jsme nenakoupili. Neprofesionální jednání. Sice nízká cena produktu, ale nekorektní jednání.

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

omlouvame se, rekli jsme Vam ze mobil neni skladem volali jsme Vam.

• Telefon za super cenu.
    • Objednal sem telefon v černé barvě a dostal se bílý, přičemž odpověď v obchodě byla ze sem určitě objednal bílý.
    • Amatérská instalace fólie, bublinky, křivě za 49kč.
    • Žádná informace že je zboží připraveno nebo posílá.

Obchod ne mě působil dost amatérsky, ale zboží sem dostal.

Reakce obchodu www.retromobilky.cz

Dekujeme, polepsime se u lepeni folii.