• kvalita,rýchlosť dodania,spokojnosť

Rychlé, bezproblémové, vše OK.

Dlouho jsem hledal obchod,který s tímto zbožím obchoduje.

• Dostupné ceny nabízeného zboží
    • Dodací lhůta krátká

Dostupné ceny,rychlé vyřízení objednávky,krátká dodací lhůta.Velký výběr nabízeného zboží.
    Jsem spokojena s výrobkem Russell Hobbs Nutri Boost

Nebát se a objednat ...

• Kvalita
    • Slušnost

• Rychlé a vstřícné jednání

• Obchod sídlí v bývalých VÚ Běchovice, nemohl jsem to tam najít, nemají nikde šipku, natož reklamu. Paní mě navigovala po telefonu.

Všem mohu doporučit

• Telefonicky jsem si ověřil zda je zboží na skladě zboží mi bylo dodáno přesně podle domluvy.
    • Před tím jsem měl objednáno u firmy plazy 24 a po 3 nedělích nesmyslných výmluv jsem zkusil tuto firmu

Jen 3 prodejci inzerují Medisanu MC 825 že ji mají skladem,jeden je z Moravy od něj jsem s týdenním zpožděním ale s omluvou koupil podložku pro manželku.Jelikož se osvědčila rozhodl jsem se koupit další pro syna.Zkusil jsem firmu plaza 24 což byla katastrofa, samé výmluvy posuny termínu dodání, ale vždy až po mém telefonátu.
    Potom jsem zkusil vaší firmu .Paní s kterou jsem hovořil byla velmi příjemná a ochotná, ověřila si jestli mají zboží skladem a dala mi během cca.hodiny vědět.Řekla mi přesný termín dodání a ten byl dodržen.Určitě budu u této firmy nakupovat i na dále a všem ji mohu vřele doporučit.

• Velmi dobrá komunikace.
    • Po urgenci a zaslání dokladu o zaplacení bleskově dodané zboží.
    • Přijatelná cenová nabídka.
    • Kvalitní zboží
    • Zboží jsem musel urgovat, onemocněla u dodavatele účetní a nebyl doklad o zaplacení bankovním převodem.

Obchod doporučuji ostatním zákazníkům.
    V případě zpoždění dodávky zboží doporučuji email komunikaci.

• -asi lepší ceny
    • -dobrá komunikace,ale jen do doby než napíšete něco proti
    • -na dodání do dvou dnů zapomeňte (v pondělí objednáno ve středu odesláno a v pondělí přišlo)
    • -obrázek u produktu byl jiný než co jsem si objednal,i výrobce takový nemá
    • -na upozornění,že má ne netu jiný produkt prodejce vůbec nereagoval

toto je jen moje zkušenost,ale příště objednám jinde abych měl jistotu že mi přijde co si objednám

• Certifikovaný prodejce značky Remington

Zboží dorazilo ve stanovený termín a v originálním neporušeném obalu od Remingtonu a funkční.

• dobrá komunikace vstřícní ,rychlá dodávka žádná chyba dobré ceny

spokojenost

• Dobrá komunikace s prodávajícími, přehled o zboží, vše vysvětlí, jsou přímí zástupci Remingtonu.
    • O to podivnější je následující ...
    • Asi 13.4.2011 jsem se začal zajímat o strojek Remington R 6130 a dotazoval jsem se na dostupnost, zboží bylo skladem s tím, že ho není problém odeslat.Jenže v tu dobu byl za cenu 1559 (!) a ještě jsem je chválil, že ho mají nejlevnější ze všech.Jenže když jsem ho chtěl na druhý den objednat, tak už byl za nynější cenu 2124 Kč.
    • Po dotazu mi bylo řečeno, že to bylo na pokyn šéfové, a že u něj mírně navýšili cenu.Zda je 36% pouze "mírné" navýšení o 565 Kč, si může zhodnotit každý sám.
    • Z nejlevnějšího se stal rázem téměř nejdražší - a pak že to nejde :-)
    • Strojek už mám nyní na cestě od Nakupka.cz za 1722 Kč.Proti pův.ceně sice dražší asi o 160, ale nyní naopak ušetřeno asi 400 Kč.
    • A to se vyplatííí ... :-)

Poučení pro ostatní - nikoho nechválit za dobrou cenu, a když tak až po objednání !

• VŠE O.K.!!!
    • NIC