Výborná komunikace.
    Dodání v určeném časovém termínu.
    Pečlivé zabalení.
    Krásný obraz.
    Spokojenost.
    Doporučuji.

Obchod disponuje širokým sortimentem obrazů. Jejich obrazy jsou velmi pěkné a pečlivě sestavené. Já jsem v obchodě nakoupil již po třetí, a vždy jsem byl spokojen. Obraz byl doručen v sjednaném termínu.

Rychlé jednání, slušný poměr cena x kvalita

• Příznivé ceny, skvělá komunikace- obraz byl k dispozici ve zkráceném termínu na den přesně. Mohu jen doporučit.

Krásné obrazy, komunikace na jedničku. I přes menší zdržení dodávky (jako omluva zaslán další obrázek), jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit.

Oceňuji rychlou komunikaci a vstřícné jednání. Obchod proběhl na jedničku s hvězdičkou ! :)

• Velký výběr a možnost vlastního obrazu
    • Není

Naprostá spokojenost,zboží dorazilo včas a v pořádku.

• Krasny obraz,super přístup

Nakupoval jsem již podruhé a opět vše v naprostém pořádku.Děkuji.

Nakoupila jsem poprvé, spokojenost.

Paní Mačurová je opravdu skvělá. Volala mi, aby mi nabídla ještě jinou variantu náušnic a kdy mi pošle zboží, i když to bylo ještě v době, kterou uváděli na stránkách a ke zpoždění objednávky nedošlo. Zboží bylo krásné, pečlivě vyrobené a zabalené. Paní Mačurová má osobní přístup. K objednávce mi dokonce přidala něco navíc jako poděkování za trpělivost. Takto milý přístup při obchodování jsem snad ještě nezažila. :) Doporučuji všemi deseti!

• seriozni a rychle dodani

• rychlé vyřízení
    • vstřícnost
    • krásné motivy
    • kvalitní provedení

Obraz, který jsem si objednala byl doručen v daném termínu a v pořádku. Vše OK

• Dodání 3mesice.
    • Zboží úplně jiné.
    • Velikosti úplně jiné.
    • Materiál strašný
    • Komunikace strašný jen mail a to zpusobem nějakého automatu.
    • Ceny ,kdyz je to vse z wishe.
    • Reseni reklamace!

Jediný dárek co sem na vanoce zaplatil dopředu a tez jako jediný sem dostal az v únoru.Aještě úplně něco jiného.

• Kvalita
    • Doba doručení
    • Vymýšlení na email

Prosim vas,tento obchod vůbec nedoporučuji, výrobek přišel klasický z čínské stránky jako je Wish a podobně.. kde si to dokážu objednat sama,přišlo to Bůh ví jak dlouho , byla to venkovní kamera za 1500 Kč ,která stála úplně za h**** . Kvalita žádná, jediné plus je to,že Jakš taks obchod komunikoval,ale věčně si vymysleli,když jsem odeslala zpět balíček ,kvůli vrácení peněz tak mi od pošty přišlo,že to už předali,oni mi napsali,že jin to nepřišlo , ale při informací,že to vím od pošty najednou změnili názor a najednou to přišlo . Poté si stěžovali,že tam není formulář na vrácení peněz,jsem si jistá že tam byl. Napsala jsem jim kde,pak napsali,že se to vyřizuje a do 30 dnů to bude vrácené a během dvou dnů zas napsali,že nemají formulář. Tak jsem ho odeslala přez email, dlouho se neozvali,napsala jsem zda mám zkontaktovat paní,která to dává policii protože měla stejný případ a nebo jestli mi ty peníze poslpu,tak naštěstí dnes peníze přišli,ale katastrofa,neobjednal bych si u nich ani tužku !

• Kvalita
    • Doba doručení
    • Vymýšlení na email

• Žádná komunikace
    • Přeposílání zboží z aliexpresu
    • Žádná další možnost kontkatu kromě mailu(na které neodpovídají)
    • Nedodržují slíbené lhůty pro dodání zboží

NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD!!! Z NĚKOLIKA DŮVODŮ: NEKOMUNIKUJÍ NEZLE SE S TOUTO SPOLEČNOSTÍ SPOJIT JINAK NEZ MAILEM, POKUD SE VÁM NECO V TOMTO OBCHODU LÍBÍ OBJEDNEJTE SI TO RADŠI KAŽDÝ SÁM Z ALIEXSPRESU, VYJDE VÁS TO MNOHEM LEVNĚJI. 9.LEDNA JSEM ZASLAL NEVYHOVUJÍCÍ ZBOŽÍ ZPĚT A DOTEĎ NEVRÁTILI PENÍZE. DOBRÁ RADA VŠEM TENTO OBCHOD NE. KDYBY ŠLO DÁT 0% IHNED BEZ VÁHÁNÍ BYCH JE UDĚLIL.

• Velmi špatné jednání společnosti.
    • Neúměrné dlouhé dodací termíny.
    • jediný možný kontakt s firmou je přes email.

Dobrý den všem,
    Dne 3.12. 2020 (čtvrtek) jsem si objednal a rovněž zaplatil u společnosti Remart.cz zboží, které ani dnes 20.1.2021 nebylo doručeno.
    Když jsem se písemně dotazoval na jejich adrese 1.1.2021 tak bez jakékoli omluvy pokusu o vysvětlení ... zaslali pouze odkaz na sledování zásilky s přáním hezkého dne.

Od objednání a zaplacení uběhlo 46dní a zboží není stále dodáno.

Varuji před nákupem v tomto internetovém obchodě, kde jediným kontaktem pouze email.

paternu1

Zboží objednáno 3.12 nedorazilo, peníze poslány a obchod nereaguje. Rozhodně nedoporučuji.