• velký výběr zboží
    • dobré ceny
    • dlouhá dodací lhůta
    • ppl bych dala přednost

zapůsobil na mě podle recenze velmi dobře
    ochota
    doporučila

Reakce obchodu RELAXUNAS

Dobrý den... dodací doba je občas delší z důvodu vysoké poptávky po produktech ,které jsou cenově výhodné a nesrovnatelné proto prosíme o trpělivost.Co se týka dopravce PPL tak již jsme zvažovali jeho zavedení avšak z důvodu velkého objemu našich objednávek by se cena za dopravu pro klienta vyšplhala na 159Kč a tak drahého dopravce my pro klienty nechceme.Česká pošta má pro Vás klienzty příznivější ceny.Doufáme že tuto situaci pochopíte.Děkujeme za Váš komentář a těšíme se na další obchod s námi.
    Tým RELAXUNAS

Zboží jsem zatím ještě neobdržela, takže nemohu posoudit jeho kvalitu, ale komunikace s tímto obchodem ohledně zboží, které jsem si objednala, byla výborná, tak snad i zboží brzy dorazí a budu s ním stejně spokojená...

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• dodávka včas ,snaha vyhovět i když jsem nesplňovala podmínky
    • objednávka v ponděli,dodávka až ve čtvrtek,uvítala bych dodávku PPl

po odeslání objednávky ihned komunikace s prodávajícím,což oceňuji

Reakce obchodu RELAXUNAS

Dobrý den... dodací doba je občas delší z důvodu vysoké poptávky po produktech ,které jsou cenově výhodné a nesrovnatelné proto prosíme o trpělivost.Co se týka dopravce PPL tak již jsme zvažovali jeho zavedení avšak z důvodu velkého objemu našich objednávek by se cena za dopravu pro klienta vyšplhala na 159Kč a tak drahého dopravce my pro klienty nechceme.Česká pošta má pro Vás klienty příznivější ceny.Doufáme že tuto situaci pochopíte.Děkujeme za Váš komentář a těšíme se na další obchod s námi.
    Tým RELAXUNAS

• je levnější a dá se z čeho vybírat
    • nevím o žádných

perfektní nakupování, super domluva jak přes email tak telefonicky, i vynikající informace jak s výrobkem pracovat

Všechno v pořádku, komunikace výborná.
    Vřele doporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Prodává kosmetiku pro galvanickou žehličku
    • chybí mi oddíl produktů které se hodí úro zažehlování.
    • Uvítala bych podrobnější návod na zažehlování ke každému produktu.

Velmi seriozní a vstřícný přístup při dotazech po telefonu.
    Určitě ho doporučuji i ostatním...

• dobrá komunikace se zástupcem obchodu
    • malá inf. o nabízených produktech

dobrý nákup

• Našla jsem zde mnoho zajímavých produktů se zaměřením na ultrazvukovou liposukci a za výhodné ceny oproti konkurenci. Snad bude také fungovat :)
    • Zatím jsem žádné neobjevila

Určitě doporučuji. Zboží přišlo v pořádku, nepoškozené a ve velmi krátké dodací lhůtě (2dny). Vše v pořádku

• Jednoduchý nákup,bez běhání.
    • Rychle dodání objednaného zboží.

Myslela jsem si,že zde nakoupím kvalitní zboží.
    Zklamalo mě,že jsem si objednala krém v orginalním balení za 1640kč.Bohužel jsem dostala krém v tubě,bez jakékoliv informace co krém obsahuje atd..Tuba je tuhá a špatně se mačká.

• Nákup z domova.
    • Dlouhá dodací doba.

Zatím nevím.

Tým RELAXUNAS

Na Vašich stránkách si můžu vybrat produkt, přečíst si o něm podrobnější informace a ihned objednat a pak už jenom čekat na balíček. Děkuji a doporučuji.

• některé kosmetické přípravky,jinde nenajdete
    • nevím o nich

v pohodě obchod se zajímavými produkty,škoda že nemají odběr v Praze,cena za poštovné je docela vysoká-ale jinak o.k.

rychlost a spolehlivost