Spokojenost. Není co dodat.

• Ceny
    • Vyber
    • Rychlost dodani
    • Zaruky

• Spolehlivé dodání

vše v poho

• Rychlé vyřízení zakázky, ceny, volba doručení.

• rychlost dodání

• Rychlé doručení

Ruční zametač je menší a lehčí než byl minulý typ. Nádržka na odpad je velmi malá. Prozatím jsem spokojená jen musím často vysypávat zásobník

• Po potvrzeni objednavky uz zadna reakce, vcera jsem urgoval. Doufam ze jsem to nezaplatil predem!

Neplatte predem!

Reakce obchodu KÄRCHER CENTER REA

Vážený pane Vopelko, zboží jste si objednal 28.9., tedy ve státní svátek, kdy jsou všechny obchody vč. e-shopu uzavřeny. Vaše objednávka byla potvrzena 29.9. 6:50 ráno a zboží, které jste si objednal bylo obratem ještě ten den objednáno, jelikož se jedná o zboží, které standardně nebývá v ČR skladem. Zboží jste si objednal na dobírku, takže myslím, že zde není na místě upozorňovat na nepravdivé a mylné informace! Jelikož jsme obdrželi informaci z centrálního skladu, že zboží momentálně není dostupné a dodací lhůta bude prodloužena, tak Vás kolega 5.10. na tuto skutečnost upozorňoval e-mailem. Mezi tím jste obdržel další 2 informační e-maily o dodací lhůtě (doporučuji si kontrolovat i nevyžádanou poštu). Chápu Vaše rozhořčení, že jste zboží stále neobdržel, ale informace, které zde uvádíte nejsou pravdivé. Snažíme se Vám zboží zajistit co nejdříve a za případné komplikace se Vám velice omlouváme.

Děkuji za pochopení

Jakub Machů - KÄRCHER CENTER REA

• +

• v poledne objednáno, druhý den doručeno!

Relativně dobré ceny - zboží v akci, rychlé dodání

Rychlé dodání zboží

Toto byla můj první nákup v tomto obchodě a vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu KÄRCHER CENTER REA

Děkujeme a jsme rádi, že jste byla spokojena :)

velmi dobré

• Ochota, vstřícnost, odbornost.

Naprostá spokojenost

Rychlá komunikace, telefonické upřesnění a obrovská snaha vyhovět požadavku zákazníka

Reakce obchodu KÄRCHER CENTER REA

Moc Vám děkujeme! Snažíme se vyhovět všem požadavkům a zákazníkovi vždy vyhovět :)

• komunikatovnost, rychlost, spolehlivost

Vše ok

Rychlost dodání, perfektní komunikace obchodu