• Skvělá domluva, poskytnutí rady s výběrem délky běžek.
    • Běžky dobře zabaleny pro přepravu.

• Výhodná cena objednaného produktu
    • Kvalitní značky
    • Rychle připraveno k vyzvednutí

Vše v pořádku, rychle připraveno k vyzvednutí, přehledná komunikace a ochota. Doporučuji

• - dobrý výběr outdoorové obuvi

• Rychlé jednání
    • Vstřícnost
    • Rychlá komunikace

Celkově velmi dobrý obchod, budu jen doporučovat.

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení. Jsem rád, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. S pozdravem Roman Coufal

• Neseřízené kolo-brzdy,prehazovani, bylo nutné po dodání kolo odborne servisovat

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, děkuji Vám za recenzi. Omlouvám se za způsobené problémy. Mrzí mne, že jste se neozval, určitě bychom to společně vyřešili k Vaší spokojenosti. Kol týdně pošleme několik desítek a jelikož zákazníci potřebují kola hned, byli jsme nuceni najmout brigádníky. Přiznávám, že výsledek nemusí být vždy 100%.
    Nicméně vždy lze problém řešit, např, úhradou nákladů na následné seřízení v servisu Vašeho bydliště. S klidným svědomím mohu říci, že jde o ojedinělý případ (alespoň zatím a uděláme vše, aby se to neopakovalo), o to víc mě mrzí, že jsme nedostali šanci chybu napravit. Na naši obranu také dodám, že během přepravy kolo dostane "na frak", není vyjímkou poškozené kolo už když nám přijde od dodavatele. Proto jsme vždy klidnější, když si zákazník kolo osobně vyzvedne u nás na prodejně. Bohužel situace je jaká je a my se snažíme dělat maximum pro spokojeného zákazníka. Ještě jednou se omlouvám za komplikace. S pozdravem Roman Coufal

Rychlé jednání ,příjemná komunikace ,prostě skvělé.

• Komunikace se zakaznikem
    • Rychlost dodani

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den pane Černý, děkuji Vám moc za nákup a hodnocení. S pozdravem Roman Coufal

• Velmi kvituji příjemnou komunikaci, a rychlost dodání.

Naprosto skvělá komunikace s obchodem, kvitovala jsem rychlost vyřizování a ochotu. Ačkoliv jsem byla zpočátku nedůvěřivá a pročítala recenze k obchodu, nyní po osobní zkušenosti vím, že si zde kdykoliv bez obav cokoliv objednám. I když mi zboží nakonec nesedělo a musela jsem jej vrátit, velmi ochotní a příjemní byli prodejci také při navrácení zboží, s čímž se člověk zas tak často nesetkává. Naprosto doporučuji s čistým svědomím :-)

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den paní Kratochvílová, moc Vám děkuji za hodnocení. S pozdravem Roman Coufal

Vše proběhlo hladce.

Dobrý den, děkuji Vám za doporučení. S pozdravem Roman Coufal

• Objednávku som mohla telefonicky doplniť a bola promtne vybavená, objednaný tovar bol obratom odoslany

• Výborná komunikace s obchodem
    • Kolo bylo dobře zabalené a kartonové výstuhy byly na všech kritických místech tak jak by to mělo být

Dobrý den pane Vršecký, děkuji Vám za hodnocení. S pozdravem Roman Coufal

Při objednání byl set skladem, ale obchod objednávku zrušil.

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, mrzí mě, že na Vás běžky nezbyly. Chápu, že jste naštvaný, když bylo uvedeno na eshopu "skladem" ve chvíli, kdy jste objednával. Skutečnost je taková, že stejnou informaci vidí všichni ostatní a i všichni ostatní teď objednávají běžky. Vyřizujeme objednávky v došlém pořadí a rozhodující jsou momentálně minuty, kdy je objednávka zapsána do systému. Zboží je objednáno rok předem v určitém množství. Doplnit teď v sezóně v podstatě nic nelze. Ani dodavatelé poptávku neodhadli. Chtěl bych tímto alespoň trochu vysvětlit situaci.Pravděpodobně to na Vaší náladě nic nezmění, ale věřte, že bychom rádi vyhověli všem. Bohužel to nelze. S pozdravem Roman Coufal

• Vynikající komunikace.
    • Velká snaha vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc.
    • Rychlost odeslání a to včetně montáže.

Rozhodně DOPORUČUJI!!! Tady není co vytknout, výborná komunikace - se vším mi poradili a následně zdarma (to už se jen tak nevidí) namontovali. Skvěle zabaleno. Za mě super a více takových prodejců ;o) Děkuji

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení. Velmi nás potěšilo :-) S pozdravem Roman Coufal

• Ochota personálu

Pouze jedna pobočka v ČR.

• výběr zboží
    • ceny
    • komunikace obchodu

• přehlené stránky
    • rychlost dodání

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení. S pozdravem Roman Coufal

• rychlá a skvělá komunikace

• - Komunikace
    • - Zboží, které mělo být skladem neměli a objednávku zrušili. Pokud zboží nemám, tak ho neprodávám a stáhnu ho z eshopu.

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení. Bohužel ve Vašem případě se nám nepodařilo splnit očekávání a mrzí mne to. Chápu, že z pohledu zákazníka (i já nakupuji na eshopech) se zdá být proces celkem jednoduchý a souhlasím s Vámi, co není dostupné nemělo by se na eshopu nabízet. Realita je ale trochu složitější a v mnoha případech to nelze ošetřit tak, jak píšete. V neděli, kdy jste vosky objednal, jste nebyl zdaleka sám. Objednávek bylo více než jsme byli schopni pokrýt. V pondělí mi dodavatel sdělil, že mají vyprodáno i oni. Výsledkem je nespokojený zákazník. Omlouvám se za toto pochybení. Snažíme se udělat maximum, aby se nám to nestávalo častěji. S pozdravem Roman Coufal

• Rychlá komunikace

Reakce obchodu RCOUTDOOR.CZ

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení a přeji pohodové Vánoce. S pozdravem Roman Coufal