• Zboží označené skladem nemají!

• Výborná komunikace

Zboží bylo na dotaz, přesto že obchod zjistil že zboží nebude schopen dodat, situaci neprodleně zdělil. Toho si vážím a dle mého nározu toto chování poukazuje na spolehlivého obchodníka.

maximální spokojenost

• Přehledné stránky
    • Nabízí se zde zboží které je skladem, ale skutečnost je jiná.

• Písemné obchodní jednání na vysoké úrovni.
    • Vše proběhlo dle dohody.

• Přesto, že na e-shopu bylo zboží skladem, ve skutečnosti ho neměl ani dodavatel.

• Nesolidní jednání, obchod ani po čtyřech týdnech nevrátil hotovost, kterou inkasoval za zboží, které nedodal. Špatná komunikace s jednatelem firmy. Nedoporučuji ostatním zákazníkům.

Těžko cokoliv hodnotit, lepidlo zatím nedodáno.

• Na strankach uvadeji zbozi, ktere nemaji v nabidce, coz povazuji za neseriozni. Se zbozim jsem pocitala a diky to!u ze mi mail od nich spadl do spamu uz jsem jej nemohla jakkoli nahradit.

• Obchod vubec nekomunikuje,na zbozi co bylo skladem,cekam tyden,obchod se neozyva

Komunikace s obchodem na nule,asi se ridi heslem-slibem nezarmoutis

• neznám výhodu
    • Vnjabýdce bylo zboží o které jsem mněl zájem.Obědnal ho. A nebylo nikoho kdo by mi aspoň poslal zprávu že toto zboží není skladem, přesto že v nabýdce bylo.

Nemám co bych zhrnul.

Již dva týdny čekám na vrácení peněž za zboží, které tento obchod nabízí a přitom ho vlastně ani nemá....pouze nás zinkasoval, ale zboží nedodal. Telefony nezvedají..............v žádném případě nedoporučuji tento obchod.

• Dobra spolupráce

• - sortiment
    • - výhodné ceny u určitých produktů

Eshop je přehledný, nabízí široký výběr zboží. U určitých produktů jsou výhodnější ceny.
    Určitě bych pro příště ocenila včasnou informaci o tom, že objednané zboží není skladem (ačkoli tak bylo uvedeno na stránkách) a že bylo nutno objednat ho od dodavatele (tuto informaci jsem získala až po vznesení dotazu na stav mé objednávky cca po týdnu od objednání) a zhruba rámcové uvedení času, který bude potřeba ke zkompletování objednávky.

• Zbozi oznacene jako dostupne do 3 dnu neumi dodat. Radí objednat neco jineho. Pritom lze pockat, az dodavatel naskladni...

Doba dodání u objednaného zboží byla 1-3 dny. Když ani po 2 týdnech nic nedorazilo,kontaktoval jsem eshop. Odpověď byla, že dodavatel nedodal díl. Nyní jsou to 3 týdny od objednávky a pořád čekám.

• Sklad není aktualizován
    • Všechno jen počítače. Ani nevíte že zboží nebylo dodáno a peníze máte.

Pokud je nabízeno zboží které není skladem a nejde objednat tak takový obchod je kničemu.

Nulová komunikace, na tel. se nelze dovolat jelikož ho nikdo nezvedá, již nikdy vice

• Dosud jsem neobdržel zpět platbu za zboží, které bylo skladem, ale nakonec jak se ukázalo není a ani zatím nebude

• všechno objednané zboží bylo při objednání udajně skladem a doručitelné do 3 dnů, skutečnost je taková, že žádné ze zboží není ani u dodavatele a termín možná za měsíc neakceptuji.

kupujte jinde