• Objednání i doručení bylo bez problémů

Doporučuji, určitě se budu vracet při nákupu dárků

• Nakupuji v obchodu čas od času a mohu ho jen velice doporučit,takových to obchodu/e-shopu je velice málo,kteří vyhoví a maximálně se snaží vyhovět zákazníkovi,znalost ze strany obchodu především a neváhají a rádi vám poradí i po telefonu.
    • Vznikl zde i po čase dost veliký sortiment,vždy si vyberete co potřebujete a i kdyby ne tak obchodu zavoláte a neváhají a vynasnaží se vám daný produkt objednat a informovat vás a následně vám ho odeslat.Informují vás i o všech procesech kdy a jak zboží dodají,klobouk dolů.

Super pecka.

• Nevim

Dodáno vše v pořádku.

Vstřícné jednání při objednávání stavebnice.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Dodací doba týden...

Super e shop

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• Nejlepší ceny, co jsem našel
    • Možnost doručení do zásilkovny
    • Rychlost expedice

Nakupuji pravidelně , nikdy jsem neměl problém. Doporučuji.

Zdali na zboží spechate, využijte raději jiný e-shop.

• Rychlost vyřízení objednávky

• přišla mi nekompletní objednávka, po třech telefonátech s obchodem se na zboží, které nebylo dodáno mi bylo řečeno, že se na to podívají, i když ho mají skladem

nakupoval jsem zde rád, ale po této zkušenosti se budu obracet jinam

Dnes zjištěno že auto si už nastavil někdo podle sebe. O nové auta se nejedná. Jsou to použitá vracená auta z reklamací která se posílají dalším zákazníkům.

Krabice od auta rozdělaná auto mělo odcvakane jistící drátky a byli naházeny a v krabici takto si nové auto nepředstavuji

• Velká spokojenost. Poradili a pomohli s výběrem zboží
    • Zboží jsem objednal před týdnem, do dneška jsem zboží nedostal.

• Zboží bylo rozbaleno a jednalo se zřejmě již o použité zboží, kouřový modul byl naplněn olejem, scházela zátka plnění, vše bylo mastné, ale naštěstí modul funkční.

Reakce obchodu rc-auta.eu

Dobrý den.

Není v našich silách kontrolovat veškeré zboží od dodavatelů, pokud se Vám něco nezdálo, například že zboží bylo rozbaleno, je nejlepší nás kontaktovat, a určitě bychom se domluvili na výměně.

Karel Zikmund
    RC-auta.eu

• Různé platební metody
    • Dobře zabaleno
    • Karoserie pro RC modely aut

V obchodě jsem zakoupil karoserii Škoda Felicia za 990kč. Karoserie je otřesná, hrůza děs. Hodně špatný výlisek. Za 990 Kč jsem očekával lepší zpracování. Na karoserii jsou vidět vzduchové bublinky nebo nějaké bulky. Na střeše je vidět zvrásnění lexanu a u lemů blatníku je vidět že byl malý podtlak. Lexan je u lemů vystouplý. U levého předního blatníku až cca 5mm. Nedoporučuji kupovat karoserie označené cenou 990 Kč. To jsou karoserie Škoda,Ford, Wolkswagen,Lada atd... .

Reakce obchodu rc-auta.eu

Dobrý den.

Může se stát, že kvalita výlisků není vždy 100%, v takovém případě nás kontaktujte, a domluvíme se na výměně, nebo vrácení peněz za zboží.

Karel Zikmund
    RC-auta.eu