• vše OK
    • ??

já jsem spokojen a budu se vracet

• zajímavý sortiment
    • ---

Příjemná komunikace a ochota poradit zákazníkovi. Byla jsem velmi spokojená. Po objednávce bylo zboží doručeno rychle.
    Hledala jsem kvalitní zboží a toto jsem nalezla. Se šátky jsem spokojená a určitě to nebyl můj první nákup.
    Ráda se podělím i se svými známými a poskytnu reference k zakoupenému zboží.

Reakce obchodu RAMRO.cz

velmi děkujeme za takto milé hodnocení...jsme malý eshop, ale děláme a snažíme se co nejvíce, aby naši zákazníci byli spokojeni, tak jako Vy :)

• Dostupnost,dobrý sortiment,kvalita, 5 bodů

Dobrá nabídka zboží. Spokojenost s obchodem. Nákup doporučuji známým a přátelům.

Reakce obchodu RAMRO.cz

Moc Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byla se zbožím spokojena.
    Ramro.cz

• Bylo tam zboží co jsem chtěl
    • Platba jen dobírka a nebo předem, není platební brána (... a nebo osobně+hotově v obchodě, když to máte blízko)

Reakce obchodu RAMRO.cz

Děkujeme za hodncení, o platební bráně uvažujeme a pravděodobně ji tento rok (2014) zřídíme.

maximální spokojenost

Maximální dík :)

• -originální zboží
    • -objednávka z domu
    • -rychlé jednání
    • -při nesrovnalostech snaha najít řešení

Moc děkujeme.
    Ramro.cz

• Kvalitní šály za rozumné ceny, fotky odpovídají zboží, rychlé doručení zboží
    • Není to obchod s přehršlí zboží, ale když vím co chci, tak to tady najdu

Kupte si jednu šálu - pašmínu a pak je zbytečné utrácet peníze jinde, protože tady najdete kvalitu.

Reakce obchodu RAMRO.cz

Děkujeme za hodnocení, snažíme se nabídku zboží stále rozšiřovat. Ramro.cz

• bohatý a široký sortiment pašmíny i neobvyklé vlny z jaka, výborná kvalita ruční práce, velmi příznivé ceny, příjemná komunikace s obchodníkem, rychlá dodací lhůta

mohu jen doporučit:
    výborný poměr kvalita x cena
    zákaznicky příznivý e-shop
    rychlé dodací lhůty se spolehlivou společností PPL

Reakce obchodu RAMRO.cz

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste s naším zbožím i naším obchodem spokojena. Budeme se snažit nadále naše služby zkvalitnit a nabídnout Vám i nové druhy zboží. Přeji hezké dny.

• Zboží nemá deklarované rozměry, téměř každý kus má vady.

Jako kompenzaci za nákup sedmi šál o 23% menších, některé s proleženinami, jedna se zašitou dírkou, mi bylo nabídnuto poštovné zdarma u druhé dodávky, což odpovídá ztrátě na každé jedné šále jen díky rozměru. Nelíbí se mi, že Ramro přenáší vlastní nedůslednost při kontrole a přebírání zboží na zákazníka. Protože jsem šály rozdal jako dárky a vady byly zjištěny až posléze (s výjimkou jedné, kterou jsem si koupil pro sebe), nemohu je již reklamovat. Šály mají hodně vad a postoj obchodu nepovažuji za vstřícný, ... už nikdy si tady nic nekoupím, přestože jsem původně uvažoval o tom, že tyto šály budu kupovat ve větším objemu a prodávat ve svých obchodech.

Reakce obchodu RAMRO.cz

Dobrý den, mrzí nás Váš názor, ale akceptujeme ho. Komunikovali jsme spolu poměrně často po telefonu a emailu, cílem bylo jediné - vše si vysvětlit a uspokojit Vaše požadavky...v případě, že jste nebyl s naším zbožím tak hodně spokojen, jak výše uvaádíte, tak jsem Vám také nabídl dva způsoby řešení - výměnu zboží nebo vrácení peněz - ani na jednu variantu jste nepřistoupil. Nerozumím Vašem principu: "když nejsem se zbožím spokojen, tak ho nepůjdu reklamovat, nevrátím či nezažádám o výměnu" i když takovou možnost jste měl...My neprodáváme strojovou "čínskou" nýbrž ruční výrobu z Nepálu, tudíž v případě, že se objeví na nějaké šále chyba, tak zboží rádi vyměníme nebo vrátíme peníze. Podotýkám, že na reklamaci máte stále čas (cca do konce ledna 2013), tak mě můžete kontaktovat.

• Kvalitní výrobky, hebké...prostě luxus .... za velmi dobrou cenu!!!
    • Možná nějaké výrobky pro muže :)

• Výborná komunikace obchodu
    • Široký sortiment
    • nezjistil jsen žádné

Dobrý obchod, ochotně mě vyměnili zboží za jinou barvu a přitom počítali levnější dopravu.

• výběr zboží v klidu z domova

Děkujeme.

• Rychlá dodací lhůta, zboží jsem mohla mít již za dva dny, ale domluvila jsem se s PPL na převzetí až po víkendu. Obchod je přehledný, nabízí velké fotografie zboží, zboží odpovídá skutečnosti.

Objednávka i doručení bez problémů, jen si příště vyberu jinou službu doručení než PPL, která mi sdělila, že mi zboží doručí sice kterýkoli pracovní den, ale vždy jen kolem 10.hodiny, což není ideální. Raději příště pár dní počkám na českou poštu, která se časově lépe přizpůsobí nebo si zboží vyzvednu na poště v místě bydliště. V obchodě určitě ještě někdy nakoupím, neboť se zbožím jsem velmi spokojená.

• rychlost,dobrá cena,přehlednost
    • malý sortiment

já bych doporučil

• Kvalitní výrobky, skvělé vystupování. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Kvalitní výrobek za velmi dobrou cenu.
    • V nabídce chybí odstíny šedé pro pány.

Pokud chcete kvalitní vodní pašmínu 70% pašmína a 30% hedvábí a nenecháte se zlákat nabídkami 100% pašmín do 300 Kč z umělých vláken s nápisem Pašmína v jiných obchodech, tady budete s kvalitou spokojeni.

Reakce obchodu RAMRO.cz

Velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení a také za trefné ohodnocení našich produktů - nezbývá než jen souhlasit :)
    Ohledně naší nabídky šál pro pány - na tomto zapracujeme, máte pravdu, děkujeme za toto doporučení a budeme se to snažit vylepšit...

• - vynikajici komunikace
    • - krasnejsi zbozi nez na fotografii
    • - nic

Reakce obchodu RAMRO.cz

Velmi Vám děkujeme za tak milé hodnocení.
    RAMRO.CZ

• úžasné rukodělné výrobky, kterých si nesmírně vážím
    • zejména pro fair trade
    • nevím o žádných

Určitě doporučuji, uděláte radost sobě a pomůžete potřebným!

• Rychlost dodání zboží.
    • Ceny zboží - včetně akčních nabídek.
    • Výborná komunikace.
    • Žádné jsem neshledala.

Rychlost dodání zboží.
    Ceny zboží - včetně akčních nabídek.
    Výborná komunikace.
    Zboží odpovídá internetovým fotografiím, výborná kvalita objednaného zboží.

Reakce obchodu RAMRO.cz

Velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení...
    Jsme moc rádi, že jste byla s naším zbožím i službami spokojena.