• Možnost volby

Masáž byla jako dárek. A paní byla moc milá a masáž opravdu poctivá.

rychlé vyřízení objednávky po zaplacení

• okamžité doručení voucheru e-mailem

Vše v naprostém pořádku, rychlá a kvalitní služba

Naprostá spokojenost!

Zboží bylo objednáno před týdnem a dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Ráj zážitků

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Zásilka byla zaslána včas, avšak poštovní doručovatel vás nezastihl a zřejmě nenechal ani informaci o ponechání zásilky na poště. V systému vidíme, že zásilka byla následně mezitím přebrána. Omlouváme se za vzniklé problémy, bohužel pošta nás neinformuje o nedoručení zásilky. Věříme, že si obdarovaný svůj zážitek užije bez problémů.

Michaela, Ráj zážitků

pěkné dárkové balení, velmi rychlé dodání

Doporučujem aj ostatným, rýchle a kvalitné služby.

rychlé vyřízení

• Krásný den, vše bylo doručeno včas a podle dohody. Nadšení z dárku veliké- spokojenost na 1místě. Určitě doporučuji a nenechte si takové -to zážitky ujít. Děkuji M.

Objednala jsem zážitek pro manžela, na email mi docházely zprávy o průběhu dodání. Do tří dnů jsem si mohla zásilku vyzvednout. Takže max. spokojenost

• Rychlý, flexibilní, dobrá komunikace

Je to dárek - zatím jsem neletěl.

Rychlé jednani, vše dle objednavky, dárkové balení odpovídá tomu, co bylo deklarovano na webu. Můžu doporučit.

• Ochota a vstřícnost

Objednával jsem zážitkovy poukaz na seskok padákem pres pracovní benefity. Ze strany Ráj zážitků probíhalo vše dobře do té doby než jsem kontaktoval společnost Skywalkers se kterou melo byt vše domluvené a já měl jen vybrat termín seskoku. Po dovolání do společnosti Skywalkers o mě nic nevěděli a neslyšeli ani o Ráji zážitku. Dali mi číslo na vedoucího seskoků který mě opět odkázal na zážitkovou agenturu. Po dlouhým probírání s vedoucím seskoků,,proč jsem vlastně volal sám" a proč to nedomluvila agentura a já jen pomocí e-mailu nevybral termín jsme se dobrali konce a společně jsme zadali termín seskoku. Nemam problém využít agenturu znovu jen se musím do priste připravit na přehazování horkým bramborem.

Reakce obchodu Ráj zážitků

Dobrý den Tomáši,
    mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Jde o novou spolupráci a tak zřejmě provozovatel nestihl informovat všech odpovědných zaměstnanců. S provozovatelem máme podepsanou smlouvu a rezervace by měla probíhat bez problémů. Věříme, že si seskok přesto naplno užijete.

Michaela, Ráj zážitků

• komunikace s telefonní službou skvělá, ochotní, pomůžou.

• ochotná zákaznická podpora
    • možnost elektronické poukázky
    • možnost utratit body z firemní kafeterie

Rychlé dodání.