Obchod nic nedodal a není k dispozici žádný kontakt, webové stránky nefungují.

• na heurece inzeruje cenu 3550, ale na strankach ma 4990 :(
    • Gardena nástěnný box na hadici 35 roll-up automatic

diky tomu nepusobi verohodne

• Nabízí zboží které nemá

• Kvalitní zboží, dobrá komunikace s obchodem, rychlá dodávka objednaného zboží.
    • O žádných nevím

Doporučila bych tento obchod pro přehledné a přené webové stánky, kvalita zboží skvělá, dobrá komunikace s prodávajícím, rychle vyřízená objednávka.

• kmunikativnost, vstřícnost

Na základě vlastní zkušenosti obchod doporučuji.

• Při jednání s vámi by bylo řečeno, že dopravce mi cca 2 hodiny předem dá vědět, kdy dorazí. Hlásil se mi 20 min. před příjezdem! Tvrdil, že nedostal od vás instrukce.

• Siroky vyber zbozi,perfektni komunikace s obchodem a poradenstvi, kratka dodaci lhuta
    • zadne

Vrele doporucuji k nakupu, solidni ceny a kratke dodaci terminy.

Dobrý den pane Jiří,
    děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb. Vaše hodnocení nás potěšilo a velice si ho vážíme. Je inspirací pro naši další práci. Snažíme se maximálně vyhovět našim zákazníkům a splnit jejich očekávání.
    kolektiv pracovníků obchodu www.rajzahrady.cz

Spolehlivý obchod s výborným proaktivním přístupem k zákazníkům.

• Chtěl bych vyzdvihnout komunikaci s obchodem. A to jak telefonickou tak emailovou. Nemohu napsat už víc jak 100% doporučuji nákup v tomto obchodě.
    • Bohužel kvalita přepravy je na straně dopravce-který mi zavolal krátce po poledni že je na cestě,přijede do půl hodiny a já nebyl na místě doručení.

Reakce obchodu Ráj Zahrady

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a služeb kterého si velice vážíme. Snažíme se dělat naši práci tak, aby byl zákazník maximálně spokojen.
    kolektiv pracovníků obchodu www.rajzahrady.cz

• přehlednost a široký sortiment
    • žádné jsem neobjevil

Přehlednost, široký sortiment, skvělé ceny

Reakce obchodu Ráj Zahrady

děkujeme za Vaše hodnocení které nás velice potěšilo. Snažíme se maximálně splnit očekávání našich zákazníků
    kolektiv pracovníků internetového obchodu Rajzahrady.cz

• Velmi dobrá komunikace, přehlednost, není to zboží z Polska, origoš Němci, velmi rychlé dodání.
    • Já nevím, mohl by být barevnější.

Jo, doporučuji, skutečně spolehlivej, vsázím na jistotu, lze objednat i telefonicky, věřím jim.

Dobrý večer,
    děkujeme za Vaše hodnocení naší práce a našeho obchodu. Vašeho hodnocení a názoru si velmi vážíme. Snažíme se dělat naši práci tak, aby co nejvíce vyhovovala našim zákazníkům.
    S přátelským pozdravem
    kolektiv pracovníků internetového obchodu Ráj zahrady.cz

• široký sortiment, dobrá komunikace
    • nenašla jsem žádné

přehledný, dobré ceny

Reakce obchodu Ráj Zahrady

Děkujeme za Vaše hodnocení naší práce které nás velice potěšilo. Snažíme se dělat naši práci tak, aby co nejvíce vyhovovala našim zákazníkům.
    S přátelským pozdravem kolektiv pracovníků internetového obchodu Ráj zahrady