chtěla bych moc a moc poděkovat za balíček s krásnou keramikou. Nádherné kousky, perfektně zabalené. Příjemný pan vedoucí se kterým jsem všechno řešila po telefonu. Všem doporučuji, kdo má rád keramiku, jako já, vybírejte a nakupujte v Ráji, protože tento obchod nemá chybu.

• Balíček mi došel v pořádku a keramika byla dle mích představ. Vše pečlivě zabaleno. Moc děkuji a mohu jen doporučit.

Vše ok.

• Nádherná keramika
    • Nakupuji v tomto obchodě opakovaně.
    • Vůbec NIC !!!!

Opravdu stojí za to nakupovat v tomto obchodě, uděláte radost sobě i všem obdarovaným !!!!
    Navíc Vám přijde keramika precizně zabalena, nemusíte se vůbec bát jakéhokoliv poškození.Rozhodně tento obchod DOPORUĆUJI všem milovníkům krásné keramiky, rychlého dodání, laskavého přístupu a milého jednání.

• krásná keramika
    • výborně zabaleno
    • o ničem nevím

• Včera mi došel balíček s moc pěknou keramikou, mám krásné Vánoční dárky,které už teď vím, že potěší všechny obdarované. Balíček byl perfektně zabalen, zcela upřímně mohu tento obchod doporučit všem kupujícím, kteří budou stejně jako já mile potěšení nejen krásným zbožím ale i laskavostí, milým a vstřícným přístupem při případné telefonické konzultaci stejně jako já.

Mnohokrát děkuji a už vím na který obchod se příště obrátím se svojí objednávkou. Bude to Ráj Keramiky.

Chtel bych podekovat za bezva zbozi.Je to opravdu jeste hezci nez na obrazku.Objednal jsem si maly cajovy servis,vazu,misky na polevku,sadu misek,medovnik a se vsim nadmerna spokojenost.Precizne zabaleno,rychle dodani.Moc dekuji.

• zákazník na prvím místě, hezká ruční práce.
    • nic proti.

Dobrý den!

Chtěl bych z celého srdce velice moc poděkovat za bezva práci a hlavně neuvěřitelný přístup ke zákaznikovi. Teď jedu domu do Kazachstánu a moje přítelkyně bude z toho nádherného českého výrobku naprosto nádšená! :)

Přeji hodně úspěchů vašemu obchodu. Jen tak dál! Všem doporučuji :)

• krásná ruční práce, skvělá domluva, velmi dobré jednání se zákazníkem......všechno prostě super! :o)
    • vůbec nic!

Objednala jsem si pro přítele džbán na pivo (G07) a musím říct, že je opravdu ještě hezčí než na obrázku...přítel ho dostal včera a byl z něj nadšený, dokonce jsme ho šli hned vyzkoušet a i "cizí lidi" v hospodě ho moc chválili! Opravdu doporučuji tento obchod :o)

• Velice doporučuji - ochota, okamžité jednání, zajištění výrobku i mimo okamžitou nabídku,...

Byla jsem velice mile překvapená přístupem k zákazníkovi, velice si vážím takového jednání ! Doporučuji , a to i přesto, že nejsem z Čech, ale ze Slezska. Výrobky, které jsme zakoupili budou dělat reklamu - škoda, že na něm není uvedeno "RájKeramiky" ...

Přeji mnoho spokojených zákazníků !

• ochotné jednání
    • krásný dárek zdarma
    • rychlé odeslání
    • žádné výhrady

maximalní spokojenost
    všem doporučuji

• pěkné a kvalitní zboží
    • rychlé doručení

Objednané zboží na obrázku odpovídá skutečnosti.
    Krásná keramika
    Zboží bylo výborně zabaleno.
    Mohu jen doporučit.