• -
    • - Na mobilu jsou fakekové díly.
    • - Firma neodpovídá není možné reklamovat.
    • - Jsou to podvodníci.
    • - Pořád prodávají

Při koupi 25.8.2015 se zdálo být všechno v naprostém pořádku. Obchod komunikoval, recenze byly dobré, dodání, cena..

Po 6 měsících se, ale mobil pokazil. Snažila jsem se ho reklamovat, ale bez úspěchu. Firma neodpovídá a uvedená adresa na jejich stránkách pro reklamaci neexistuje. Rozhodla jsem se si mobil nechat opravit u iPhone servisu, kde mi řekli, že displej na mém mobilu je fake. Musela jsem ho nechat vyměnit + další maličkosti k opravě.

Pro všechny, kdo se rozhodují pro koupi rozhodně NEKUPOVAT!!! Podvodníci to jsou.

Když jste hloupí dobře vám tak, nemáte to od nich kupovat.
    Sto negativů a stále se kupuje, to snad neni možný.
    Že se ještě o toho zloděje ještě nikdo nepostaral?!!

Ze začátku jsme byl maximálně spokojen. Po čase telefon začal blbnout. Baterka nevydrží ani dvě hodiny. V zimě se mi telefon sám od sebe vypne a hlásí nízký stav baterie. Psal jsem e-mail a nereaguji.

• Nic.
    • VŠECHNO!

Bohužel i mě se stalo co Vám. Při koupi telefonu jsem byla nadmíru spokojená s komunikací i s dodáním. Akorát telefon velmi brzo začal projevovat vady. Nevydržel nabitý ani dvě hodiny. Poslala jsem jej na reklamaci. První moje reklamace byla perfektní, 100% komunikace a telefon byl opravený do pár dnů. Vrátil se mi jako nový s dodáním až ke prahu dveřím. Fungoval. Ale po čase mi přestalo fungovat zamykací tlačítko. Poslala jsem jej znovu na reklamaci, Raia zásilku ani nepřevzala, vzhledem ke komentářům mám ještě naději, že mi jej pošta zašle zpět. Můžu se jenom modlit, že bude funkční aspoň tak jak fungoval.

PS: Věřím, že za to může nový majitel firmy.

• naprosto nic
    • to bude *** jak víno, reklamace nikdo nepřebírá, společnost na sklonku roku přeprodána, v iPhonech čínské díly a většina jich v krátké době chcípá.
    • Jen taková poznámka, pan *** společnost RAYA Trade s.r.o. k 20.11.2015 přeprodal panu *** (ročník 1952), ale reklamace už nevyřizovali před tímto datem. Že by klasika a pan *** je jen bílý kůň a RAYA Trade půjde do likvidace ?
    • Pan *** směle dále podniká.

Důvodem nákupu byla solidní cena,

zybtek pak už vše špatně, telefon se po 2 měsících odmlčel a firma taky ... peníze už asi nikdy neuvidíme.

• NIC
    • Pozor -RAIA jsou podvodnici a zlodeji!
    • Nejedna se o telefony repasované v Apple,jak uvádí prodejce.
    • Jsou plne čínských dílů! !!
    • Žádný autorizovaný servis Apple... ale Raia Made in Čína !!!

Jelikož nereagují a nepřebírají telefony na reklamaci, odnesla jsem svuj ,,Apple,, do autorizovaného servisu Apple. Tel. jsem koupila u Raia jako refurbished s originálním příslušenstvím a 2letou zarukou!!! V telefonu je čínský displej !!! A originál čínská sluchátka z tržnice za 30 Kč.
    Od takového zmršeného telefonu dají ruce pryči i v aut.servisu.
    Podávám trestní oznámení.

• Nedoporučuji tento obchod.
    • Koupila jsem íphone 5, který nedrží nabitý, plus další komplikace.
    • Čekala jsem s odesláním na reklamaci asi 3 měsíce, e-shop v tu dobu nabízel jediný tel.,což se mi zdálo nevěrohodné, tvrdili,že mění dodavatele a čekají na naskladnění zboží.
    • V prosinci začal e-shop opět nabízet zboží.
    • Přesně podle návodu Raia jsem tel.odeslala.
    • A jak tady čtu, měla jsem ještě štěstí.
    • Telefon nikdo nevyzvedl a přišel zpět!!!
    • Telefon od Raia - super doplněk za 8 tis., na dno vašeho šuplíku!!

V době nákupu (červen 2015) obchod měl dobré recenze, komunikoval.
    Nekomunikují,nepřebírají reklamace.
    K ceně za telefon si tak ještě mohu přičíst drahé poštovné s pojistkou, když jsem posílala reklamaci, která se mi vrátila zpět!!!
    NEDOPORUČUJI!!
    Pokud nechcete nefunkční telefon, na který nelze uplatnit reklamace, nakupujte jinde!!!

• Zadna komunikace
    • Des a hruza

Neobednavat!!!!!!!!!!

Včera jsem podala trestní oznámení.
    Vyzývám ostatní - kontakt na [email protected]

• žádné-jsou to podvodníci
    • PODVOD!

DORAZIL ZCELA NEFUNKČNÍ MOBIL,KTERÝ JE I ŠPATNĚ SESTAVENÝ-JE TO PODVOD!SAMOZŘEJMĚ BEZ FAKTURY A NA EMAILY NEREAGUJÍ.NEKUPUJTE ZDE NIC!

• PODVODNÍCI! Telefon, který nefunguje, to za prvé, firma zasílá vadné kusy Iphonů. Řeší objednávky ale reklamace nikoliv. Není možná komunikace přes telefon, ani elektronickou poštu. Všechno špatně. A já jsem další, která naletěla! 11 tisíc v ...........

NEDOPORUČUJI

• snad jen zajímavé ceny
    • vše, vypadají na podvodnou firmu, nefér jednání

varování pro všechny, kteří by chtěli zakoupit telefon v obchodě Raia. Telefon jsem odeslal na opravu dle pokynů 20.10.2015. Urgoval jsem již na 3 různé mailové adresy. Dodnes žádná reakce. Zřejmě telefon již neuvidím.
    Nedoporučuji !!!!!!!! Kupte někde jinde.

• Není žádné
    • PODVODNICI...Neseriozní jednání...

Nedoporučuji.Již jsem na společnost Raia podal trestní oznámení na POLICII

• dobrá cena
    • po zaplacení už nikdo nereaguje na reklamaci :-(

myslím,že je to podvod,žádám vrácení peněz jinak podávám trestní oznámení

• telefon nejde ani zapnout :-(

vracím

• Nemají žádné oficiální telefonní číslo. To, které jsem dohledal na Googlu hlásí, že je "vypnuté nebo nedostupné".

Objednal jsem si iPhone 5C. Ten vpořádku dorazil. Když jsem jej však začal instalovat, tak přes veškerou snahu se mi ho nepodařilo rozchodit do funkční podoby. Podle EMEI na podpoře Applu zjistili, že pochází z distribuce USA a jeho záruka u Apple skončila v březnu 2015. Chtěl jsem tedy iPhone vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů, ale eShop zkrátka nekomunikuje. Na telefon se nedovoláte a na e-mail nereagují. Má hloupost byla, že jsem si zdejší recenze nepřečetl dříve, než jsem u eShopu nakoupil. Vypadá to na nějaké vykuky, podvodníky. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

• Absolutně žádné!!!!!
    • Vypadá to na podvodníky!!!!

Rozhodně se tomuto podvodnému "obchodu" vyhněte!!!

• 9.10. jsem poslala telefon k reklamaci.
    • Vymlouvali na nové webovky,pak převod na nového majitele, Nový majitel má i jiné firmy, které také nic nedělají.
    • Jsou registrovány na adrese, stejně jako dalších 600 firem. Už jsem se obrátila na ČOIku.
    • Na žádné z adres nelze nikoho zastihnout.
    • Vyzývám ostatní - kontakt na [email protected].

Nový majitel je podvodník.

• zaplaceno - nedodáno

můžete laskavě vyřídit moji objednávku???

• 1.12. jsem si objednal a BOHUŽEL zaplatil iphone 5. Dodnes telefon nepřišel, na emaily nereagují, telefon vypnutý.....NEKUPOVAT - PODVODNÍCI !!!!

Pokud někdo chystáte žalobu, rád se přidám...