• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Zboží bylo trošku poničené na přední straně, stránky v albu nerovné, na první pohled jak utržené,nikoliv seřízlé... Poněkud mnoho závad na poměrně drahém zboží. Nicméně komunikace a dodání bylo absolutně špičkové!!!!

• - rychlost
    • - zbozi bylo dobre zabalene proti poskozeni
    • - pekne zbozi

Planuji dalsi objednavku v blizke dobe, tudiz vrele doporucuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Výborná komunikace, velmi slušné jednání.

• Většina výrobků je skladem, tudíž rychlé dodání.

• výborná komunikace,
    • ochota, krásně zabaleno

určitě doporučuji

• Krásné zboží
    • Žádné

Skvělá komunikace s prodejcem, vřele doporučuji a jistě v tomto obchodě nakoupim další dárky.

• obchodu ne, spíš České pošty..

Spokojenos s nabidkou zboží,rychlost vyřízení,kdyby poště netrvalo víc než tyden než zboží dodala, byla by to paráda.
    Doporučuji ostatním

• Velký výběr zboží, rychlost dodání, skvělá komunikace
    • Absolutně nic

Mohu jedině doporučit

• Komunikace super - prislo mi to az takovej rodinnej pristup. Velky vyber sortymentu oproti konkurenci.
    • web neni moc prehledny

Pri prvnim diteti jsem tyto veci kupoval jinde - pro tento obchod jsem se rozhodl kuli nizsi cene a byl jsem prekvapen kdyz veci prisli, protoze mi prijdou i kvalitnejsi.

• Rychlost, ochota a spolehlivost

• komunikace, rychlost,

bez obav doporučuji

• spolehlivý nákup, rychlé dodání zboží, zboží bylo krásně a dost dobře zabaleno,
    • nemám výtky, snad jen mi chyběla možnost platby kartou či jiným způsobem než převodem z účtu, ale i přez to v tomto obchodě ráda nakoupím znovu

Tento obchod doporučuji, rychlý a spolehlivý nákup!

• Široký sortiment nabízeného zboží.
    • Zajímavé a neobvyklé dárky.

S internetovým obchodem "Radost dětí" jsem byla velmi spokojená. Zboží dorazilo týden od objednání a pozitivně hodnotím zejména jeho zabalení (určitě by se nic nerozbilo, i kdyby s mým balíkem pošta zacházela jako obvykle ;-) ). Teď už jenom doufám, že zakoupeným dárkem udělám radost nastávající mamince.

Reakce obchodu Radost dětí

Děkujeme za Váš čas při vyplňování dotazníku a za hezké hodnocení našeho obchodu.

Tým Radost dětí.cz

• Kvalitní zboží.
    • Rychlé dodání.
    • Výborná komunikace.

Děkuji za příjemnou komunikaci a ochotu. Do budoucna přeji mnoho spokojených zákazníků. Obchod vřele doporučuji.