Má široký výběr;jen zde jsem sehnala přesně to, co bylo podle mých představ. Odpověď na můj e-mail byl ihned druhý den ráno. Mohla jsem si zboží vyzvednout i o víkendu, což bylo pro mne výhodnější. Určitě bych obchod doporučila.

• má zboží,které jinde není k dostání

vstřícné jednání,jsem spokojená a můžu doporučit.

• velký výběr

• Možnost nakoupit malé množství (např. bižuterní přívěsky apod.)
    • Neposkytují jako bonus dopravu zdarma při určité výši objednávky.

Kvalita zboží odpovídající ceně, standardní dodací lhůta, dobrá komunikace a vstřícnost.
    Doporučuji.

• nekomunikuje

Reakce obchodu R Galanterie

Vážený zákazníku,děkujeme za Vaší recenzi,bohužel vzhledem k anonymnímu hodnocení nemám jak konkrétně prověřit a nevím čeho se nekomunikace týká.Žádné nevyřízené e-mailové dotazy jsem nenašla a na telefonické zmeškané hovory reagujeme zavoláním zpět.Proto na toho hodnocení úplně přesně nevím jak reagovat,nejsem si vědoma pochybení v komunikaci.
    Doufám tedy,že došlo pouze k nedorozumění a v případě zájmu nás prosím kontaktujte.Děkuji.
    S pozdravem,Renata Jandová
    www.r-galanterie.cz

• široký výběr
    • Perfektní komunikace
    • Spolehlivost
    • v době objednávky pouze dodávka Českou poštou, takže delší lhůta dodání, musela jsem u pošty hledat zásilku, teprve potom bylo doručeno.
    • Byla jsem však obchodem informována, že jednají i s jinými dopravci, tím mi udělali velkou radost.

obchod doporučuji ostatním

Reakce obchodu R Galanterie

Děkujeme za Vaši recenci,moc si vážíme Vaší připomínky ohledně dopravy.Abychom mohli nabídnout dostupnou a rychlou dopravu,tak jsme krom firmy PPL-která je už v nabídce, kontaktovali firmu IN-TIME.Už jen čekáme na přístupové kody a tuto službu Vám budeme moct také nabídnout :-)
    Děkujeme za Váš nákup u nás.
    S pozdravem,R-galanterie

• výborné ceny

majitelka je velice příjemný a vstřícný člověk

Reakce obchodu R Galanterie

Paní Němcová,děkuji za velmi milý přístup a komunikaci ohledně problému s Českou poštou.Vážím si i Vaší recenze a doufám,že i nadále zůstanete naší milou zákaznicí.
    S pozdravem,Renata Jandová

• velký výběr zboží
    • příjemné ceny
    • žádné slabiny jsem při prvním nákupu nenašla

Pohodový nákup s dobrou nabídkou zboží.

Reakce obchodu R Galanterie

Děkujeme za milou recenci i nákup u nás.

• doprava až do domu

Reakce obchodu R Galanterie

Děkujeme za Vaši recenci i nákup u nás.