• pěkné a přehledné stránky
    • velký výběr zboží
    • příznivé ceny
    • příjemná a rychlá komunikace
    • propagují, že zboží odesílají ihned po připsání platby na účet - u mě se tak nestalo

Na stránkách sice propagují, že zboží odesílají ihned, co se přičte platba na účet, ale u mě to tak nebylo - ačkoliv měli částku ještě ten den ráno na účtu (dle přehledu objednávek po přihlášení), zboží nebylo odesláno ani následující den. Až po mém emailovém dotazu třetí den od objednání, kdy bude zboží odesláno, reagovali a ještě ten den odeslali.. byl to můj první nákup, takže těžko soudit, ale příště asi objednám v obchodě, s kterým mám lepší zkušenost.

• Široký sortiment
    • krátká doba dodání
    • přijatelné ceny
    • kvalitní zboží

• Rychlé dodání.
    • Nebyly.

Mohu doporučit.

• Rychlost, dobrá komunikace

Rychlost, kvalita, ochota, dostupnost.

• rychlost dodání na uložené místo
    • nenašla jsem

byla jsem spokojená doporučuji

• Dobré ceny a rychlé dodání

Naprostá spokojenost

• Zboží zatím stále nedorazilo, ale alespoň se omluvili

• Cenově přijatelné krmivo pro bezprizorné kočky.
    • -

o.k.

• Dlouhá dodací lhůta

• Přijatelné ceny

Rychlost a cena.

• cena, rychlost, příjemné jednání
    • umístění, navigace

Celkově jsem byla velmi spokojená, zboží podle očekávání, chování příjemné, rychlost dodání a cena skvělá. Malé mínusko za špatně označenou budovu, ale po zavolání mě ihned zaměstnanci navigovali a vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu QRPETS.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem internetovém obchodě spokojena.
    Budovu se pokusíme ještě lépe označit, ale nevíme zda to bude možné, jelikož v tomto směru jsme dosti omezeni možnostmi budovy.

• Dobré ceny , dodací lhůta dobrá.
    • Žádné.

Doporučuji.

Reakce obchodu QRPETS.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme vděční za každého spokojeného zákazníka a věříme, že se k nám nadále budete vracet.

• flexsibilitu a ochotu.
    • nemám co vytknout.Sem spokojený ,fungujete jak má.

Doporučuji spolehlivost a kvalita zboží na vysoke urovni..

Reakce obchodu QRPETS.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

• kvalitní zboží
    • doba doručení zásilky

kvalita zboží dobrá, pouze doprava zásilky trvala poměrně dlouho cca 4 dny

Reakce obchodu QRPETS.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jste si vybrala pro Váš nákup právě náš internetový obchod. Dodací lhůtu uvádíme u většiny produktů 4 dny, tudíž pokud jste zboží obdržela v této lhůtě, tak je vše v pořádku.

• Výhodná cena nákupu.
    • Zatím bez slabin.

Cenově dostupný.

Reakce obchodu QRPETS.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

• dobré ceny
    • na stránkách lze vložit zboží do košíku,i když není skladem..a nikdo mě o stavu zboží ani objednávce neinformoval ..týden,po odeslání peněz jsem si musela vše zjišťovat sama..

Reakce obchodu QRPETS.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Momentálně pracujeme na novém objednávkovém systému, aby k podobným situacím již nedocházelo. Velice se tímto omlouváme a doufáme, že i nadále využijete našich služeb a Vaše další objednávky proběhnou v naprostém pořádku bez delšího čekání.

• siroky vyber dobre ceny
    • nevim

doporucuji

Reakce obchodu QRPETS.cz

Velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Doufáme,že i nadále budete využívat našich služeb a také využijete našeho nového Věrnostního systému :)

• NEVÍM.
    • V blízkosti obchodu není informační tabule o této prodejně.

Reakce obchodu QRPETS.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení. Na lepších informačních tabulích, pro snadné navedení našich zákazníků, momentálně bohužel pracujeme.

Zboží v tomto obchodě bylo nejlevnější, dodací lhůta delší, ale obchod dobře komunikoval.

Reakce obchodu QRPETS.cz

Velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi a nákup na našem eshopu QRPETS.cz. Vždy se snažíme k maximální spokojenosti našich zákazníků :)

• rychlost, cena

obchod doporučuji, byla jsem velice spokojená s rychlostí odeslání a také s velmi příznivou cenou výrobků.

Reakce obchodu QRPETS.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Budeme se těšit na Váš další nákup. Budeme také rádi, když využijete náš nový Věrnostní systém pro naše věrné zákazníky.