• Vždy je na ně spolehnutí a vždy dodrží domluvu.
    • Používají jen jednoho dopravce a s ním bývají problémy - DPD.

Na tento obchod je opravdu spolehnutí.

• Dobrá nabídka

Obchodník vstřícný a obětavý. Zádrhel v dopravní službě jsme řešili společně a obchodník vynaložil maximální úsilí abych byl sopkojen.

• ceny
    • výběr produktů
    • možnosti plateb, pak dlouhá doba doručení

Dodávka dorazila v pořádku, obchod jsem vybrala kvůli ceně. Obchod ale nenabízí platbu kartou nebo podobný rychlý způsob převodu peněz, proto doručení trvalo tak dlouho. Samozřejmě při platbě na dobírku bych musela platit další poplatky.

Reakce obchodu Protlapku.cz

děkujeme za recenzi. Platbu kartou opravdu nenabízíme. Co se ale snažíme nabídnout, je co možná nejnižší cena a kvalitní servis při vyřizování a odesílání zásilek. Pokud jste na zboží spěchala, není nic jednoduššího, než to napsat do poznámky u objednávky. Stačí nám poté zaslaný výpis o provedení příkazu k úhradě na email [email protected] a zboží odesíláme ihned.

Navíc dle našich záznamů, jste si zboží objednala ve středu 20.9., ale platbu jste provedla až v pátek 22.9. Takže i kdybychom platbu kartou poskytovali, dříve než 22.9. bychom Vám balík neodeslali. Na zboží jste evidentně tedy tolik nepospíchala ( jak píšete), jen jste asi potřebovala někoho "zprdnout".

Hezký den, Stanislav Šlajch

• Nutná změna dopravce

Reakce obchodu Protlapku.cz

děkujeme Vám za recenzi. Zkoušeli jsme zavést další službu dopravce PPL, ale jeho nynější vytížení s eshopy Lidlu jsou opravdu značné. Navíc by jste jeho přepravou dopláceli cca o 60,-Kč více na každém balíku, což je dle našeho názoru nehorázné.

Jiní dopravci zase nenabízejí takové služby jako DPD a nebo jsou ještě dražší.

Mějte se hezky, Stanislav Šlajch

• Rychlost, zboží skladem.

luxusní rychlost

S obchodem jsem velmi spokojen. Nečekal jsem tak rychlé vyřízení objednávky. Klec je tak, jak jsem si ji představoval a i andulky se v ní cítí dobře oproti menší kleci, kterou před tím měly.

Reakce obchodu Protlapku.cz

děkujeme za milou recenzi :-)

Mějte se hezky, Stanislav Šlajch

• jsem velice spokojená

• velice rychlé dodání
    • výborná komunikace

Velmi dobrý obchod.

vše jak má být, maximální spokojenost

• rychlost ,dostupnost zboží
    • 2x měkké krabice na konzervy ,prodávající upozorněn

• Kvalita, množstevní slevy a další bonusy

• Dobré ceny, osobní vyzvednutí bez poplatku. Kvalitní krmivo a značky krmiva které jinde nemají.
    • Trochu nepřehledný E-shop, zdlouhavé hledání. Zboží není skladem, ale to se nechá pochopit.

Doporučuji.

• Velmi rychle dodání.

Maximální spokojenost.
    Skvělá komunikace, rychlé dodání zboží.
    Tento obchod všem doporučuji.

• Velmi přehledný obchod, rozumné ceny, velký výběr, nabídka produktů, které jinde nenajdete.

Velmi přehledný obchod, rozumné ceny, velký výběr, nabídka produktů, které jinde nenajdete. Velmi vstřícné jednání.

• Cena zboží, doprava zdarma. Výborná komunikace.
    • Zatím jsem nenašla.

Naprosto bezproblémová komunikace, rychlé a seriózní jednání. Aktuálnost nabízeného zboží.

• široký sortiment zboží
    • dobré ceny
    • vstřícnost a ochota
    • nemá

• spolehlivost

velmi rychlé jednání,doprava zdarma,všem doporučuji

Reakce obchodu Protlapku.cz

děkujeme Vám za pěknou recenzi.

Hezký den, Stanislav Šlajch