Vše proběhlo ke spokojenosti

• Dobrá komunikace , skvělá cena

Dlouhá dodací lhůta

dobrá komunikace,cena

Zboží odpovídá fotografii, příznivá cena, rychlé dodání

• Zboží bylo zaplaceno a objednávka přijata, tím to vše skončilo.
    • Nulová komunikace

Varují před tímto obchodem. Zboží skladem , ale po 14 dnech stále nikde.

Tak nevím, zda 20 ks okapniček pro plastová okna je takový balík, na který by se muselo čekat týden! Mám zaplaceno, ale zboží prostě nedorazilo. Je to vina České pošty, nebo obchodníka, který preferuje Českou poštu a nemá možnost např. Zásilkovny? V objednávce je výslovně napsáno, že zásilka bude doporučená, zaslána na adresu, kterou jsem udal a v OBÁLCE ! A je skladem! To už vůbec nehovořím o tom, že okapničky stály méně, než doručení jedné obálky. Takže podle mě - nedoporučuji nikomu.

• Zboží dosud nedoručili

• super rychlé dodání

doporučuji, široká nabídka, rychlé dodání

Zboží přišlo,ale jiný typ než který jsem objednala. Obchod na můj email nereagoval.

• Rychlost a vstřícnost při vyřizování objednávky.
    • Bezproblémové doručení.

S obchodem jsem spokojený. V tomto obchodu jsem koupil okapničky do plastových oken, které jsem nikde jinde nesehnal.

Nejlepší cena na internetu

• Nekomunikace,nepotvrzení platby s jejich strany,peníze jsem odeslal,zboží mělo být obratem.odeslano,je to týden a žádná odezva.

Názor negativní, nedoporučuji,vybrán s mojí strany produkt,s jejich strany okamžitě přišli platební údaje,zaplatil jsem a od té doby ,nekomunikují,zboží nedorazilo,prostě ticho.

všechno tak jak má být...

výborná

30.4.vytvořena objednavka. Dnes 8.5 porad nepřišel email o vyřízení, nebo zaslání zboží

• mají hezký web
    • slibují, ale nesplní
    • nekomunikují
    • nereagují vůbec na emaily
    • silně nedoporučuji

Po 6 týdnech čekání na objednané rolety, uhánění a dohadů a slibování přestali komunikovat, nereagují na emaily a do telefonu řeknou, že jsou na stavbě a že zavolají v 15 hodin a samozřejmě nic. Za posledních X let asi nejhorší firma, se kterou jsem měl co dočinění. Silně nedoporučuji. Měl jsem dát na zdejší špatné reference a rovnou objednat jinde.

• Žiadna
    • Žiadna komunikácia, žiadny tovar

Na mail, v akom stave je objednávka, neprišla do dnešného dňa žiadna odpoveď, takže už nečakám ani objednaný tovar.

• i když zboží které jsem požadoval nebylo skladem byla mi nabídnuta jiná alternativa která mi vyhovovala a splňovala vše potřebné co jsem potřeboval tudíž jsem byl nadmíru spokojen že nemusím hledat jinou firmu na daný požadavek.

Široká nabídka náhradních dílů na okna, rychlé dodání

Nebyl mi potvrzen obchodem termín dodání ani potvrzení o přijaté platbě. Termín dodání jsem dostal až od přepravní spúolečnosti-.