• rychlost dodání objednaného zboží
    • kvalita výrobků
    • spolehlivost
    • přehledný sortiment

Nakupuji zde pravidelně masážní přípravky a nemohu si je vynachválit. Široký sortiment, spokojenost.

• Zásilka nebyla úplná ale cena ano

Reakce obchodu Profirelax.cz

se zákazníkem bylo vše vyřešeno ke spokojenosti. Pro ostatní zákazníky uvedu, že v předvánočním čase byla priorita doručit zboží co nejrychleji. Bohužel na expedici pracovníci omylem zabalili pouze jeden ze dvou výrobků. To se bohužel zjistilo až při otevření balíčku naším zákazníkem, který nás o tom ihned informoval. Během několika dnů jsme výrobek dodatečně zákazníkovi doručili a stihli vše dodat včas.

za obchod Profirelax.cz
    Karel Královec

• měli zboží,které jinde nebylo
    • čekání na zboží, které bylo skladem
    • až po telefonickém upozornění mi bylo zboží dodáno

PRUŽNĚ :-)

• široký sortiment

• rychlá komunikace

Spokojenost

Bol to môj prvý nákup, takže nemôžem úplne objektívne hodnotiť :-)
    Objednala som vo štvrtok poobede, v piatok mi už došiel mail z pošty, že balíček prevzali a v pondelok som ho dostala - za dodaciu dobu teda dostávajú plný počet bodov.
    Ohľadne komunikácie sa nemôžem vyjadriť, nemala som žiadnu potrebu priamo komunikovať či už so zákazníckym centrom alebo s iným oddelením obchodu (ak nerátam odoslanie objednávky cez eshop).
    Stránky obchodu sa mi zdali celkom prehľadné, ale išla som takpovediac na istotu a za dvoma konkrétnymi vecami, takže som sa tam ani moc nepreklikávala...

velice rychlá dodávka, kvalitní zboží

Je to dobrá nabídka,ale měli byste se zabývat tím,že by mohly být čtverce,obdélníky třeba 30x20 a pod.již zalisované ve folii,jako je rašelina,mě se povedlo pokecat koberec a byl problém.Takhle v zalisovaném by s to jen ohřálo,i když by to bylo dražší,třeba jako to dělají nanrehabilitacích.Kotous

Spokojenost ve všech směrech,

• Objednala jsem si polštářek s motivem noční oblohy a přišel mi bledě modrý.

Reakce obchodu Profirelax.cz

Dobrý den paní Janecká, děkujeme Vám za hodnocení. Mrzí nás, že vám nepřišel polštářek s tímto motivem :(. Přestal se vyrábět a začal se dělat v bledě modrém provedení a na e-shopu jsme to nestihli změnit. Za to se velmi omlouváme. Problém jsme vyřešili a doufáme, že jste i přes to s výrobkem spokojena. Hezký den přeje Profirelax.cz

• Dost variabilní výběr zboží, myslím, že si vybere každý dle svých zdravotních potřeb:-)

• rychlost, spolehlivost

Děkujeme za Vaše hodnocení, hezký den. Profirelax.cz

Nejdůležitější pro mě bylo, že obchod dodržel avizované tři pracovní dny na vyjádření a pak že objednané zboží dorazilo v pořádku.

Děkujeme za Vaše hodnocení. Profirelax.cz

• rychlé a pohodlné nakupování z domova
    • nevím o žádných

Byla jsem spokojena a mohu všem doporučit

• Byla jsem velmi mile prekvapena srozumitelnou a pratelskou komunikaci obchodu na webovych strankach.
    • Zbozi bylo pekne zabalene I krabice samotna vykazovala peci a zajem o spokojenost zakaznika. Zbozi jsem jeste nevyzkousela, ale vse se zatim zda byt perfektni.
    • Dekuji.

• zajímavé zboží
    • Dlouhá dodací lhůta na zboží označené skladem.

zajímavé zboží, rychlé jednání, bez problémů

• Dodávka zboží, které jsem jinde nenašla.
    • Nevím

Děkujeme za recenzi :-).