rychlost

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme dodat objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to i tentokrát povedlo.

tým PROFIMED

Maximálně spokojená, jak s komunikací, tak i rychlostí dodání.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení, jsme opravdu rádi, že Vám naše služby vyhovují. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

• Informují po týdnu mailem, že má objednávka zpoždění..
    • Nemůžu si vyzvednout 90% věcí, kterou jsou na prodejně již k dispozici a musím čekat na jedinou položku, která má výpadek - o kterém kdybych věděla, tak zvolila alternativu, nebo objednám zvlášť, abych se dostala alespoň ke zbytku věcí.
    • když člověk potřebuje něco pro dítě, pak je opravdu nepříjemné čekat týden..

Reakce obchodu PROFIMED.cz

je nám líto, že jste se na prodejně v Liberci setkala se servisem, který neodpovídá našim standardům.
    Velmi se omlouváme. K takovémuto řešení situace nemělo dojít, neb informace o nedostupnosti rozesíláme neprodleně a vyzvednutí zbytku objednávky nic systémově nebránilo. Vše bohužel bylo zapříčiněno špatným osobním přístupem pracovnice na pobočce v Liberci. Zasadíme se o to, aby takto nešťastná informace znovu nenastala a zákaznický servis v řešení objednávek byl jako obvykle na nejvyšší úrovni. Ještě jednou se za komplikace a nepříjemnosti omlouváme. Prosíme, zachovejte nám přízeň.

Váš tým Profimed

Vše bez problémů, děkuji.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

Velmi dobrý a spolehlivý prodejce,rychlé dodání ,spolehlivost.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za milé hodnocení, kterého si moc vážíme. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Žádná
    • Neochotný, arogantní personál, který si neváží zákazníků. Už nikdy si v obchodě nic nekoupím.

Objednávku jsem odeslala před týdnem a od té doby je ticho po pěšině...

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaši objednávku a zpětnou vazbu. Upřímně se omlouváme za zpoždění spojené s jejím dodáním a opožděnou komunikací. Vzniklá situace nás velice mrzí a ujišťujeme Vás, že jsme podnikli kroky k nápravě.

Dlouha objednaci lhuta

velmi se Vám omlouváme.
    Dlouhá dodací lhůta u Vaší objednávky byla zapříčiněna mimořádným zájmem o nabízené akční zboží. S ohledem na fakt, že produkt je dovážen z Japonska jen pro profesionální distribuční sítě, není jeho skladová zásoba v Evropě velká, a ačkoli je nám to velmi líto, nejsme v případě vysokého zájmu ani s veškerou snahou schopni rychle pokrýt převis objednávek. Je nám líto, že na zboží musíte čekat, ale považujeme za dobrou zprávu, že jeho kvalita a přínos za počkání stojí. Prosíme, zachovejte nám přízeň.

Váš tým Profimed

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy děláme vše pro to, aby naši zákazníci měli objednávky co nejdříve u sebe. Jsme proto rádi, že se nám to opět povedlo.

tým PROFIMED

• Po tydnu nemam o zbozi zadnou zpravu. Chapu, ze neco z toho nemusi byt skladem, ale mohli byste alespon poslat informativni mail.

tým PROFIMED

• Zubní pasta Apagard skvělá, už po prvním použití viditelné změny
    • Skvělá paní prodavačka v obchodě v Ostravě

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení i pochvalu paní prodavačky. Jsme moc rádi, že Vám pasta vyhovuje a jste spokojena s účinky.

Rrychle dodání zboží...velký výběr

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že Vám náš sortiment i služby vyhovují.

tým PROFIMED

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Škoda, že je obchod v nákupním centru Vaňkovka a Olympia, pro mě osobně by bylo lepší, pokud by byl samostatně někde v centru města, abych nemusela chodit do přeplněných nákupních center

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a podnět k zamyšlení. Doufáme, že i tak nám zachováte přízeň. Zboží si můžete také objednat s doručením na adresu.

Rychlost odeslání

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme dělat vše pro to, abychom Vám doručili objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to daří. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

Vše v pořádku, příjemný nákup, podle srovnávače nejlepší ceny, velký výběr zboží, rychlá dodávka.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení, jsme opravdu rádi, že jsme Vás potěšili našimi službami.

tým PROFIMED

• První zkušenost s obchodem a jsem velice spokojená. Rychlé vyřízení i dodání. Děkuji

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, máme radost, že Vám naše služby vyhovují. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Vstřícné jednani

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup.

• Velmi rychlé jednání

Vynikající e-shop

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme udělat maximum pro rychlé vyřízení Vaší objednávky a pro Vaši spokojenost.

• Rychlost dodání.

Velikost Vánoční Jellycat myšky je chybně napsaná.Nemá 27cm,ale pouze 18cm. Ale nechám si jí, protože je velice roztomilá.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za hodnocení, velmi si toho vážíme. Omlouváme se za chybu a ihned jsme udělali opravu.

Těšíme se na Váš příští nákup.