• komunikace
    • nedodání zboží

Před 14ti dny jsem si zde objednal zboží, které jsem zaplatil předem a doposud mi nebylo dodáno. Přitom dle webových stránek je produkt skladem.
    Tudíž momentálně nemám peníze ani objednané zboží. Na emaily nereagují!

Už je to více jak týden a ze strany obchodu je to absolutně bez jakékoli komunikace. Zaslal jsem jim odstoupení od kupní smlouvy.
    Nedoporučuji!!!

Zboží objednáno 31.5.2022, dnes 7.6.2022 zatím nedorazilo. Telefon na firmě nikdo nebere, obchod nekomunikuje. Naštěstí bylo zboží na dobírku, takže jsem obohacen o další zkušenost a navíc jsem o žádné peníze nepřišel. To samé zboží již objednáno u jiného e-shop a bez probnlémů došlo do třetího dne. Takže tento rádoby e-shop NEDOPORUČUJI.

• ŽÁDNÁ
    • NEKOMUNIKUJI

Obchod NEDOPORUČUJI na objednávku čekám měsic. Na email žádná odpověď. Na stránkách se objeví: jste tu poprvé potřebujete poradit? A to je vše.

• Nereaguje na e-mail

Obchod NEDOPORUČUJI! Zboží objednáno 12.3. a ihned zaplaceno kartou. 17.3. kontaktování shopu e-mailem s dotazem na stav objednávky. Bez odpovědi! Jediná komunikace obchodu byla automaticky vygenerovaná zpráva, po přijetí objednávky... 23.3. jsem se konečně dovolal... Výmluvy, že mé zboží bylo bohužel vadné a museli objednat druhý kus, který už mají skladem. Slibování, že objednávku odešlou ještě ten den(23.3.). Bohužel jsem se stále svého zboží nedočkal... Dnes je 4.4. a já stále marně čekám na svou zásilku....

Objednávka zaplacena,ale ani po týdnu mi zboží nepřišlo. Žádné informace o stavu objednávky. Obchod nereaguje na email.

Zboží objednáno 17.1. a ten den uhrazeno, do dnešního dne (26.1.) zboží nedorazilo, na e-mail nereagováno. Věřím, že to brzy napravíte.

• nereagují na e-maily

Týden od platby žádná reakce od prodejce natož zboží:(

Neúměrně dlouhá doba doručení - objednáno 3.1. kromě potvrzujícího emailu (ihned) nic jiného ze strany obchodu. Zboží není ani posláno, natož doručeno (13.1.). Objednán jeden kus zboží - vodítko, které mělo být skladem. V dnešní době bych čekala dva, tři dny, zásilkovna jde rychle. Takže za mě jsou možná "profichovateli", ovšem ne profiobchodníky.

• Vše

Zboží označené jako "skladem", ač zaplaceno předem, nedorazilo ani po 14ti dnech. Po urgování emailem i v chatu na webu - bez jakékoli odpovědi, přišla zásilka s jiným zbožím.
    Obchod nadále nereaguje na emaily, ani chat. Pravděpodobně vyhozené peníze..
    Neférové jednání, obchod nedoporučuji..

• Rychlá komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Hodně informací u produktů

Obchod doporučuji, objednávám pravidelně. Vždy rychlá komunikace i vyřízení.
    Rádi poradí při jakémkoli výběru produktů.

Obchod nereaguje. Zboží zaplaceno.. téměř 14 dní bez reakce..

Reakce obchodu PROFICHOVATEL.CZ

Dobrý den, moc se Vám omlouváme za vzniklé komplikace ale na Vaši objednávku jsme reagovali E-mailem už v den Vaší objednávky, kde jsme Vás informovali o stavu zboží.
    Ještě jednou se moc Omlouváme.

Po týdnu od zaplacení objednávky zboží nedoručeno!!!
    Na stránce je pomocník s tím, že reagují ihned a není to pravda :(

žádná reakce obchodu, telefon nezvedají, na email neodpovídají, chat zjevně nefunkční!

• Žádná.
    • Nulová komunikace. Neserióznost.

Žádná komunikace s obchodem. Na zboží jsem čekala týden, bohužel taška pro psa byla malá, takže jsem zaslala zboží zpět i s formulářem Odstoupení od smlouvy. A NEDĚJE SE NIC ani po cca 10 dnech. Zásilka ze strany obchodu stále nevyzvednuta, reakce na maily a sms nulová.
    Tento eshop rozhodně NEDOPORUČUJI! Naprosto neseriózní přístup. 800 Kč za zboží zřejmě vyhozeno do koše.

• Od 1.1. čekám na objednávku, nebylo mi odpovězeno ani na můj e-mail. Zboží jsem již uhradila ihned po objednávce.

• Kvalitní sortiment, rychlé vyřízení objednávky, bezproblémová komunikace, 100% spokojenost.

• špičková komunikace
    • profesionální přístup
    • přehledný internetový obchod
    • oproti konkurenci dostatečné informace u jednotlivých produktů

Spolehlivý a přehledný internetový obchod, dostatečný výběr kvalitních výrobků, a hlavně seriózní a profesionální přístup. Obchod vřele doporučuji!

• Obchod celkem komunikuje.
    • Špatné označení u zboží. Bylo udáno skladem, ale bohužel nebylo. Šlo o jeden produkt. Objednala jsem 25.4.2019 a dorazilo mi bohužel až dnes 14.05.2019

Slušná nabídka nůžek v dobré kvalitě.

• neustále vyšší ceny

Jinak vše O.K.