• Jako vždy vše v nejlepším pořádku.

Jsem spokojen

• Super cena.
    • Doprava této bestie v ceně :)

• Velmi ochotný personál
    • Velká sbírka vzácných kabelů

• Dobrá cena

• Rychlé doručení zboží

Super jsem spokojen

špatná komunikace ohledně termínu dodání zboží: objednala jsem s dodávkou více než týden s tím, že mi max. do 3 dnů bude upřesněn termín dodání, zboží jsem objednala, zaplatila a 11 dní mi nedali žádnou zprávu, na dotaz k termínu doručení mi napsali, že jsem přece objednala s dodáním více než týden ....

• Doba dodání

Zboží (hardware) jsem si objednal a následně obdržel mail, že předpokládaný den dodání je asi tři dny po objednání. Ok. O týden po předpokládaném dni dodání jsem psal email, kde jsem se chtěl informovat o stavu objednávky. Mail byl kompletně odignorován. V následujících dnech jsem tedy zavolal do obchodu a od té doby už to bylo všechno v pořádku. O dodání jsem byl informován a zboží si vyzvedl. Nicméně, bylo to 10 dní po předpokládaném dodání, což je prostě dlouho

Rychlost, kvalita, komunikace

• pružnost
    • dobrá komunikace
    • příjemný personál

na e-shopu nebylo jasně psáno kolik kusů zboží je kde skladem

Skvělý a ochotný personál, rychlé dodáni zboží

• srozumitelná komunikace
    • rychlá reakce

• Sortiment

• Kluci se opravdu snaží - ve spolupráci s PPL abnormálně rychlá doprava. Pokud mají zboží z objednávky skladem, doručí vám ho do 24 hodin - tedy za méně, než jeden pracovní den.

Rychlost, ochota, ceny

Objednal jsem, připravili, ještě mi přitom dobře poradili, zaplatil jsem, vyzvednul jsem, co víc si přát.

• Mají vše, co dj může potřebovat.
    • Doručují pouze PPL a Balík na poštu. Nemají výdejní Alza boxy, kam doručuje i Uloženka a Balíkovna.

• Výběr Hi-Fi zesilovačů za rozumné peníze

• Nízká cena
    • Nemají skutečně na skladě
    • Drží peníze, i když zboží nemají

Důrazně nedoporučuji. Položku "na skladě, expedujeme zítra" jsem zakoupila, zaplatila 8.4. Žádný email, ani od dopravce, jak bývá zvykem. 12.4. volám, že se prý skladník spletl a dovezl jiný model, pošleme. Ok, 16.4. volám, a zjištuji, že věc vlastně neměli a ani mít nebudou nejméně dalších 7 dní. Objednávku ruším 16.4. a peníze 5600Kč mi přichází až 24.4., tedy po 17 dnech ! To jako fakt?

Reakce obchodu Profi-dj.cz

velmi se omlouváme za zmatek. V tomto případě se jednalo o skladovou chybu a byly Vám navíc poskytnuty špatné informace o dostupnosti. Vratka byla vykonána v termínu, nikoli 17. den. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnost s touto objednávkou.

Petr Zouhar, vedoucí e-shopu Profi-DJ.cz

• Výběr, cena, rychlost