• Dobré ceny - ne nejlevnější, ale přijatelné
    • Strašné jednání, komunikace nulová.
    • Po zavolání obchodníka už bych u nich nikdy nenakoupila.

Objednala jsem u nich pneumatiky i s diskami. Běžný rozměr a parametry - žádná specialita tj. 165/60R14 75T. Na Internetovým obchodě uvádí dodání za 3-6 dní. Celkově za 11.300Kč, takže normální objednávka. Objednávka šla normálně přes Internet zaslat a zboží bylo objednáno. Po hodině volal obchodník a zkoušel na mě jakožto na ženskou kecy typu, ty pneumatiky jsou nestandardního rozměru a už nebudou. Snažil se mi prodat pneumatiky asi o dva tisíce dražší a když viděl, že se mnou není řeč, tak byl ještě drzý. Hádal se se mnou o tom, že tento rozměr je naprosto nestandardní a že tomu nerozumím a dělal ze mě doslova pako. Když jsem se ohradila, že vím minimálně o 7 typech aut, který na tomhle rozměru jezdí, přidal ve svý aroganci. Než jsem se stihla nadechnout a říct, ať objednávku zruší, tak se snažil mi natlačit aspoň disky. Že je pošle rovnou a je to. Tak jsem celou objednávku zrušila, čímž mi praštil bez pozdravení s telefonem. Chování u takovéhle firmy jsem nepředpokládala, ale rozčílilo mě natolik, že považuji za správné Vás o tom informovat. Takže nedoporučuji a všem svým známým o této zkušenosti povím.

• Můžu jen doporučit...

bezproblémové jednání.Můžu jen doporučit.

• rychle reagují na dotazy
    • dodávka přišla přesně dle domluvy
    • -

nakoupil bych znovu