Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Děkujeme za kladnou reakci. Dodání zboží do druhého dne je jednou z našich hlavních služeb zákazníkovi. Proto se snažíme nabízet takové dopravce, kteří službu umožňují a jsou při dodání zboží spolehliví.
    Prodej-naradi-profi.cz

Skvěla komunikace, příprava zboží k vyzvednuti, Ochota poradit či nabídnout další zboží k kompletace a usnadnění práce. Profesionální tým. Děkuji.

Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a velmi si ho vážíme.
    Je naší snahou, aby od nás odcházel spokojený zákazník, který si odnáší zboží, které potřebuje a se všemi informacemi a možností si nářadí osahat a vyzkoušet a to nejlépe na materiálu, který si přinesl a který bude s nářadím MONTOLIT řezat, brousit nebo vrtat.
    Prodej-naradi-profi.cz

velmi příjemná dáma a pohotové vyřízení . Byl jsem mile překvapen. V prodejně bylo dost zboží

Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Příjemná dáma děkuje za Vaše kladné hodnocení.
    Snažíme se všichni býti k zákazníkům příjemní a protože k nám přicházejí nebo telefonují samí milí zákazníci je to veliká radost. Děkujeme.

• Serioznost
    • rychlé řešení nestandardních situací

• Rychlost a dobrá komunikace obchodu.Vřele doporučuji!
  • zatím žádné

Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Na základě naší společné komunikace a ověření situace, je zřejmé, že došlo k pochybení na straně dopravce.
    Současně jsem si potvrdili, že pro Objednávku ze soboty 9/5/2020 jste zvolili způsob platby bankovní převod a uhradili ji až 14/5/2020. Ihned týž den bylo zboží předáno Vámi zvolenému dopravci - Zásilkovna, který se omluvil za pochybení při dopravě zásilky.

Protože nám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka, obratem po společné dohodě zašleme na naše náklady nové zboží jiným dopravcem, který zásilku doručí během následujícího dne, zítra.

Věříme, že vše bude vyřešeno rychle a k Vaší spokojenosti.

Při vrtání 6 díry do tvrdé dlažby síla 9mm odpadla ( praskla ) špička frézy
    Měla vydržet až 120 děr !! . Drahá sranda .
    Při zaslání dotazu na reklamaci s přiloženými foto. Obchod nereagoval.
    Proto nedoporučuji . Pro mne poprvé a zároveň naposled.

Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Váše zkušenost nás velice mrzí a upřímně se omlouváme. Reklamace řešíme obvykle okamžitě. Bohužel Váš e-mail ze sobotního večera zařadil systém omylem do spamu.
    Od dnešních dopoledních hodin jsme s Vámi v telefonickém kontaktu a Vaše reklamace je již na základě oboustranné domluvy v řešení. Zaslali jsme dopravní štítek pro zpětné zaslání reklamovaného zboží na naší adresu. Po obdržení Vám ihned zašleme naše vyjádření, případně výrobek nový.
    Věříme, že vše bude vyřešeno rychle a k Vaší spokojenosti.

• Parkování ve dvoře
    • Kvalitní zboží
    • Dobrá komunikace
    • Příjemný personál
    • Eshop/kamenná prodejna

E-shop/kamenná prodejna s kvalitním nářadím pro obkladače. Za mě velká spokojenost.

Reakce obchodu Prodej-nářadí-Profi.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Nářadí MONTOLIT má vice jak 75 letou tradici po celém světě a je známé svou kvalitou.
    Aby se mohl o kvalitě přesvědčit i zákazník, jsme připraveni v naší kamenné prodejně/provozovně/půjčovně vše předvést, vysvětlit a dát zákazníkovi možnost si nářadí vyzkoušet.

Rychlost!

Dobry obchod

Vše ok . Doručeno přesně jak jsem požadoval .Spokojenost

• Rychlá dodávka, kvalitní zboží, přijatelná cena, slevový kupon na další nákup.

doručení bylo třetí den od objednávky

Vše v pořádku

• žádná

• přehledný eshop
    • rychlé vyřízení objednávky

Spokojenost.

• Rychlost,spolehlivost

Spokojenost, rychlé dodání, bez problémů.