nemaji skladove zbozi

Velký výběr zboží za dobrou cenu. Skvělá komunikace. Se vším jsem byla spokojená, nemám co vytknout.
    Vřele doporučuji.

• výběr,ochota,rychlost

Fajn obchůdek a krásný výběr

• Vstřícné jednání
    • Rychlost vyřízení reklamace
    • Malý dáreček za reklamaci :-)

Z obchodu jsem objednala drobné dárky pro kolegy v práci. Bohužel jeden z výrobku (nabíječka) nefungovala. Pracovnice e-shopu byla velmi vstřícná,obratem obchod nabíječku vyměnil a zároveň zaslal malou pozornost. Všem doporučuji!:-))

k ničemu

Reakce obchodu Prochlapce.cz

Je nám líto že nemůžeme reagovat na anonym, který jak vidno je pouze čistě účelový poškodit dobré jméno obchodu. Ostatně spokojenost s e-shopem stvrzují ostatní reference. Klientská podpora Prochlapce.cz

• - široký výběr
    • - extrémně vstřícný přístup

Zboží je stejně kvalitní, jako jinde - tady ale za dobrou cenu. Nejlépe poznáte, jaký je obchodník, když nastanou komplikace. Jedna z lahviček netěsnila, okamžitě mi byla nabídnuta výměna. Bez řečí, bez vytáček či výmluv a se zdvořilou omluvou. Taková slušnost se dnes již jen tak nevidí. Ráda tu budu nakupovat i nadále.

• Výběr
    • Rychlá odezva

Hezký výběr hraček, rychlá odezva i dodání, jsem spokojený a určitě to nebyl můj poslední nákup, díky.

• Krasne skladaci modely

už delší dobu shánim pro syna modely ke skladani, ale aby to nějak vypadalo, na prochlapce jsem našla krásné modely motorek, aut a budov, už máme doma složeného chopera a Eiffelovu věž, sxn nadšen i s mužem, budu pokračovat v nákupech.
    E.

• mnoho krásných hraček pro děti
    • hodně krásných věcí i pro dospělé
    • ochota poradit a najít

Děti mají ohromnou radost, hru jsme sháněli po všech čertech a našli jsme ji zde. Byla jsem tak nadšená velikým výběrem, že jsem nakoupila ještě plno jiných věcí. Určitě zde nenakupuji naposledy a upřímně doporučuji všem, kdo rádi udělají radost sobě i ostatním a chtějí vše na jednom místě.

• Velký výběr a možnost objednání mnoha kusů i s logem
    • Delší doba čekání, s informací

Poptávala jsem více firem na zakázku pro MŠ na zimní čepice, vybrala jsem tuto, jak pro velmi lidové ceny tak pro možnost tisku loga, při mé větší objednávce jsem ještě dostala 10% slevu. Díky :-)

• Kvůli drobné chybce v e-rozhraní obchodu jsem musil doladit něco mailem a musím říct, že obchod se zachoval velice solidně, komunikace byla blesková a doručení zboží na sebe nenechalo dlouho čekat.

• nízké ceny
    • široký sortiment
    • delší doba u reklamních předmětů

hodně položek k výběru, dřevěné hračky

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.