i při problému s termínem dodání výborná komunikace s eshopem

• Korektní,rychlí,spolehlivý

Kupujte na tomto e-shopu, budete spokojeni

Chybejici navod v ceskem jazyce.

Reakce obchodu www.pro-vase-auto.cz

Návody běžně dávám, mohlo se stát, že se zapomněl vložit, prosím, pošlete e-mail, podle čísla objednávky, jedná se o vypalovačku?

• rychle-levně-kvalitní zboží

markýza fiamma f40 van na vw t5 pasuje suprově,je z kvalitních materialu a za super cenu oproti jiným eshopům jsem velmi spokojený.všem vřele doporučuji

• Rychlé dodání,výborná komunikace,ochota....vše na 1*****

• Perfektní komunikace při potížích s dodáním

Nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným jednáním ze strany dodavatele, když se nepodařilo mi doručit zásilku přes dopravní společnost. Vstřícnost a rychlost s jakou byla tato situace vyřešena byla perfektní. Děkuji moc pane Míčo

Oceňuji starost o správný výběr příslušenství. Nízká cena vařiče oproti jiným obchodům.

• našel jsem jen ve dvou obchodech, zde nejlevnější
    • nebylo skladem, čekal jsem pár dní na dovoz z Německa

doporučuji, nákup byl bez problémů

• super doporučuji

• Výběr, ceny, komunikace.

Perfektní!

• buď slibuje věci,které nehodlá dodržet,nebo neaktualizuje včas své nabídka

třeba vám to vyjde líp.

Reakce obchodu www.pro-vase-auto.cz

Jedná se o ten stolek, který dovážím z Německa. Jednám s německým dodavatelem a doposud se mi nepodařilo získávat údaje o stavu jeho zásob online a musím to zatím dělat ručně. Takže hodlám dodržet a aktualizuji zatím ručně a to nejde tak rychle. Navíc jsem okamžitě po objednávce, když jsem zjistil, že není, zákazníka informoval. Třeba mi to pak bude také vycházet lépe.

• nevím

všechno v pořádku

• Cena ,komunikace,rychlost dodání
    • Žádné

Doporučuji všem!!!

• dobra cena

jak jsem napsal cena a rychlost

• o.k.

• Kvalitni zboží.
    • Zbozi dorazilo bez predchoziho upozorneni,navic chybela jedna položka, cesky navod k obsluze. Neinformuje o chybejici polozce, terminu dodani,nutnem prislusenstvi a co ne/obsahuje objednana položka.

Nabízí kvalitni zboží za dobrou cenu, nicmene je nutne si potrebne informace k produktu sehnat na zahraničních webech. Obchod moc informaci nemá a o doporucenem nebo nutnem prislusenstvi ani nevi.

Reakce obchodu www.pro-vase-auto.cz

Pravdou je, že jsem nestačil upozornit na chybějící položku, za to se omlouvám. Co se týče návodu, jedná se o nové zboží, návod jsem opatřil okamžitě. U chybějícího příslušenství jsem to opravdu nevěděl, až na můj popud dodavatel upřesnil a já to na webovkách opravil.

• Výborná komunikace.

• výborná komunikace a domluva s majitelem..

• Férová cena ledničky s dopravou zdarma kamkoliv chcete. Osobní přístup a maximální vstřícnost a rychlost dodání. Rady k instalaci a možnost přiobjednání i potřebného příslušenství.
    • Zmatek při zjišťování výše ceny za dopravu, že je od určité hodnoty objednávky zdarma bylo nalezeno náhodně v části stránek, kde jsem to nečekal a do této doby, než riskovat "neznámou cenu za dopravu", jsem zde nákup nepreferoval, bez ohledu na příznivou cenu ledničky. Vše se změnilo, když, když jsem tam zavolal a začal vše ověřovat a vyřizovat osobně. Vhodné i doplnit příslušenství k ledničkám na stránky e-shopu, nicméně příslušenství bylo nabídnuto při objednávání ledničky a dodáno s ledničkou.

Vřele doporučuji!