• Do 24 hodin byla objednávka doručena

výběr, rychlé dodání

Sice mi zbozi dorazilo na dvakrat,vse v poradku.

• Rychlé dodání.

• V 16,00 hod. jsem zaslal objednávku a druhý den v 9,00 hod. byl bojler doručen. Perfektní obchod, rozhodně doporučuji.
    • O žádné nevím.

• Vstřícné jednání a brzké doručení zboží.

• Rychlé dodání.Spokojenost.

seriózní a rychlé jednání

Zboží je pochybné kvality/odpad, využil jsem možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů.
    Bohužel jednatel si balík odmítá převzít a vrátit plnění, takže nezbyde, než vymáhat peníze soudní cestou.
    Klasický podvod, na různých doménách stejné shopy a za nimi stejná firma TOP-TREND shop s r.o., kteří "podnikají" tak, že závazky hradí pozdě, nebo vůbec. Hodně štěstí při obchodování s pány Jakub Hruban a Miroslav Grulich z Přerova.

Reakce obchodu www.pro-topeni.cz

pane Rašíne, Vaše hodnocení je několikanásobná lež. Dle Vašeho emailu a tvrzení jste nám poslal balík s odstoupením od smlouvy Českou poštou a psal jste, že jsme balík odmítli. Z naší zkušenosti s tímto přepravcem víme, že nedoručuje spolehlivě balíky, proto ho nevyužíváme.

Vaše stížnost může být jedině na Vámi zvoleného přepravce což je Česká pošta, který Vám evidentně lže - balík k nám ani nezkoušel doručit a za to jste si zaplatil. My máme obchod otevřený od 8:00 - 16:00 každý pracovní den. Ostatní přepravci k nám normálně s balíky jezdí, jinak bychom nefungovali.

Nezlobte se, ale opravdu není naší povinností čekat na české poště hodinu kvůli něčímu balíku - to vy máte zvednout telefon a nechat balík doručit k nám.

To že máme dva eshopy, není žádným tajemstvím a pro Vaši informaci jsme z Prostějova a ne z Přerova.

Jistě Váš problém s Vaším dopravcem vyřešíte a následně spolu vyřešíme vrácení Vašeho zboží.

Jakub Hruban

• Velký Výber sortimentu
    • Výhodné ceny
    • Odborná komunikácia a poradenstvo

Velmi rychlé dodání!!! Skvělá komunikace!! Velmi doporučuji

• Rychlost profesionalita

• Od objednání po vyřízení a dodání objednávky naprosto bez problémů a rychle.

• Velice rychlé vyřízení a doručení objednávky. Děkuji

• Velice ochotné jednání a rychlé odeslání

• profesionální jednání + ochota a rychlost

Doporučuji všem

Příjemná komunikace, odborné poradenství ,velmi rychlé dodání .

• profesionální jednání, vstřícnost

• Rychlé jednání

• Perfektní spolupráce po telefonu ml

Pán po telefonu poradil. Když si nebyl jistý,vzal si čas a zavolal po čase zpět. Pro mne jednička mezi podobnými e-shopy.!!