• líbí se mi, že se specializují na konkrétní oblast

• Obchod má veškeré potřebné doplňky pro neera detox, což žádný jiný obchod v ČR nemá

• Zboží nebylo doručeno
    • Na e-maily nikdo nereaguje, telefony pouze vyzvání

Nedoporučuji. První objednávka OK. V druhé chybělo zboží. Po několika urgencích kdy paní nereagovala na e-mail ani telefon bez jediného slova přišly zpět peníze. Třetí objednávka uhrazena převodem. Do dnešního dne zboží nepřišlo, paní nereaguje na telefony, ani e-maily. Předala jsem k řešení Policii. Nedoporučuji žádné objednávky. Paní se nezdržuje ani v provozovně ani v místě trvalého bydliště.

• Po objednání žádná komunikace
    • Zboží nedoručeno

Po odesání a zaplacení objednávky, žádná odezva, zboží nedoručeno, nelze se dovolat, nikdo nereaguje ani na emaily.

• PO ZAPLACENÍ MI NEPŘIŠLO ŽÁDNÉ ZBOŽÍ!!!
    • NEDOPORUČUJI

Objednala jsem si Neera detox. Zboží bylo ZAPLACENO, dodnes nemám Neeru ani peníze. Telefon nikdo nebere, na maily nikdo neodpovídá.. NEDOPORUČUJI!!

• Bleskové dodání
    • kvalitní zboží

Nakupuji pravidelně a doporučuji

• Poradí a pomohou když si nevíte rady s postupem

Objednala jsem detoxikační kúru, kterou jsem absolvovala. Nyní mohu hodnotit zcela kladně její výsledek ale i přístup obchodu, který to pozitivně ovlivnil.

• Rychlé dodání zboží

Jsem spokojen s přístupem a rychlostí dodání

• platby kartou
    • všechno zboží k detoxikaci skladem
    • zatím o žadné nevím

Nakupuji pravidelně :)

• Rychlé dodání balíčku
    • Vstřícné a milé jednání
    • kvalitní zboží

Doporučuji, vše v pořádku

• NEDOPORUČUJI

Objednala jsem si Neera detox. Zboží bylo uhrazeno před týdnem, dodnes nemám Neeru a komunikace absolutně žádná . Telefon nikdo nebere, na maily také žádná reakce. Přišel pouze mail, že zaplacené zboží bylo předáno přepravci, ani po týdnu zboží nemám Nikdo nereaguje na mé maily ohledně č. zásilky ani vyjádření k dodání!! Na In Time jsem se dotazovala na zásilku a Ti ji ještě od dodavatele dodnes nepřevzali!!! Jsem zklamaná celým obchodem a jednáním, nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala

• Nulová komunikace, žádná odpověď na mail ani nezvedaji telefon
    • Zboží melo přijít do dvou pracovních dnů, nepřišlo doposud

• Dvakrát dorazilo zboží ok, ale potřetí to byl zážitek :-(. Psala jsem již, že po zaplaceném zboží nebyla žádná komunikace (maily ani telefonáty). Poté jsem si našla ještě další telefon do obchodu, kde mi to vzala prodavačka s tím, že i když mi bylo dávno nahlášeno jedním mailem, že zboží bylo odesláno a samozřejmě dle telefonátu do In Time nebylo ani převzato, tak mi potvrdila, že je stále balíček s mým zaplaceným zboží v obchodě k odeslání. Psala jsem ještě paní majitelce, co je s mou zaplacenou zásilkou. Opět žádná odezva, ale zřejmě pochopila, že už toho mám plné zuby. Nakonec bez jediné omluvy, vysvětlení, ...prostě jen mi přeposlala zpět peníze na účet.
    • S tímto obchodem již nechci mít nic společného a nikomu ho nedoporučuji. Paní majitelka by se měla naučit slušného jednání a chování!

Nedoporučuji :-(

• Dvakrát mi přišla Neera brzy a spokojenost, ale nyní????
    • Nyní čekám již týden po provedené platbě na Neeru. Dostala jsem mylné informace (jeden mail) o odeslání zboží a na In Time (dle dotazu) dodnes zboží nedostali do přepravy! Nemám peníze a ani Neeru. Nulová komunikace. Na e-maily žádná reakce, telefon obsazený nebo ho někdo vytípne a nebo nebere vůbec. Takové jednání se mi vážně nelíbí. S Neerou jsem počítala již v pátek, dnes je úterý a týden stále čekám. Dle infa na webu do dvou dnů máte zásilku doma!!?? Vtip.
    • Kdyby to byla vina přepravní společnosti, tak nepíši žádný špatný komentář, ale peníze si netisknu a ta nekomunikace mě vážně zaráží. Je to sprosté jednání. Zklamala jsem se v tomto obchodě.

Pokud neobdržím zboží a nedostanu vysvětlení, budu to řešit bohužel jinou cestou.

Zakoupené zboží po 11 dnech zatím nedorazilo. Telefonicky se nelze dovolat a na e-mail mi nebylo odpovězeno.

• Ucelený výběr a rychlé dodání zboží.
    • Zatím nevím

Nakupuji pravidelně, cca dvakrát za rok. Vždy velká spokojenost s komunikací a vždy ochotně poradí.

• objednávka mi nedorazila kompletní a za chybějící zboží mi doposud nebyly vráceny peníze

Reakce obchodu PŘÍRODNÍ DETOX

na základě kontroly jsme zjistili, že částka nebyla ještě odeslána na Váš účet. Velmi se omlouváme za vzniklé nedopatření a částka 69 Kč za chybějící zboží byla nyní odeslána.

V případě jakékoliv dotazu se na nás kdykoliv obraťte na email [email protected]

Přejeme krásné dny

Přírodní detox.cz

už neeee

Reakce obchodu PŘÍRODNÍ DETOX

děkujeme za vaši recenzi. Bohužel však nevíme, co je předmětem vaši nespokojenosti nebo v čem jsme udělali chybu. Rádi bychom však věděli více, abychom mohli případné nedostatky eliminovat.

Tuto recenzi tedy nemůžeme brát jako dostatečně relevantní zpětnou vazbu.
    Bohužel jsme od vás neevidujeme žádný emailový či telefonický dotaz, tudíž jsme nemohli dříve reagovat či pomoci s případnými potížemi s objednávkou.

Přejeme krásné dny

Přírodní detox.cz