• zatím bez výhod

• Skvělé ceny..

Dobrá cena, rychlé jednání

• široký sortiment
    • špatná komunikace

Eshop jsem se pokoušela kontaktovat z důvodu velice dlouhé dodací doby. Nakonec se ukázalo, že to byla chyba PPL, která před Vánoci nestíhala doručovat, nicméně komunikace s eshopem neprobíhala standardně. Nepřišel mi potvrzovací email o odeslání zboží, emailem nekomunikovali vůbec a telefonní číslo uvedené na stránkách bylo neustále nedostupné s aktivovanou hlasovou schránkou. Byla jsem nucena kontaktovat druhý eshop, který provozují, kde jsem se toho o moc víc nedozvěděla. Až po dalším telefonátu druhý den jsem se dozvěděla alespoň trackovací číslo na balíček který odeslali a pak jsem si problém mohla vyřešit rovnou s PPL.
    Nakupovat znovu zde nebudu.

Vše super, po obědě jsem objednal a druhý den dopoledne mi to dorazilo, takže jsem ani nestihl nachystat peníze :-))) Vše za 1

• cena, přehlednost, rychlost

• Perfektní

Perfektní

• doporučuji

• atraktivní vzhled
    • bohatý výběr značek
    • spolehlivost
    • uvítala bych více přípravků na vlasy ( ale to není důležité )

Obchod mě zaujal na první pohled, moc se mi líbí vzhled stránek, bohatý výběr, objednávka byla vyřízena rychle, kontakt s obchodem byl bez chybičky. Do obchodu se ráda vrátím.

• přehledný

byla jsem spokojena

Reakce obchodu Principales

Děkujeme Parfumeries.cz

• Bleskový obchod, zboží v pořádku, zabaleno důkladně. Absolutně bez problémů!

Mohu doporučit.

Reakce obchodu Principales